Кременчуцький молокозавод та хлібозаводи працюватимуть і далі. Уряд прийняв рятівну постанову

956 0
Кременчуцький молокозавод та хлібозаводи працюватимуть і далі. Уряд прийняв рятівну постанову

Щонайменше трьом кременчуцьким підприємствам - Кременчуцькому молокозаводу та двом хлібозаводам, що на Занасипу та Кохнівському, зупинка виробництва через збільшену вартість газу вже не загрожує. Й це останнє повідомлення, що напередодні Нового року уряд таки прийняв Постанову і обмежив вартість природного газу для виробників борошна та хліба, молока, курятини, а також соняшникової олії.

Відповідна постанова Кабміну №1435 від 30 грудня вже оприлюднена на офіційному урядовому порталі й в цьому документі говориться:

"Установити на період дії карантину, але не довше ніж до 30 квітня 2022 року граничний рівень постачальницько-збутової надбавки (постачальницької винагороди) до ціни природного газу власного видобутку (без врахування рентних платежів) на рівні не більше 24% для задоволення потреб суб’єктів господарювання, основним видом діяльності яких є, зокрема, виробництво продовольчих товарів… за затвердженим Міністерством аграрної політики та продовольства та оприлюдненим на його офіційному вебсайті переліком", – зазначається в документі.

Зокрема, йдеться про виробників борошна пшеничного, молока, хліба, яєць, курятини та олії соняшникової. Також постановою обмежується націнка на хліб житньо-пшеничний та батон на рівні 10% оптово-відпускної ціни.

Загалом сама постанова вимагає ще від приватних газодобувних кампаній продавати не менше 20 відсотків газу на внутрішньому аукціоні. Але там є питання, про які «Програма плюс» ще розповість. 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация