Кременчуцький автомобільний завод уже набирає робітничі кадри? Новина така є, але щось іде не так

483 0
Кременчуцький автомобільний завод уже набирає робітничі кадри? Новина така є, але щось іде не так

Кременчуцький автомобільний завод із його оголошеннями про набір кадрів скоро увійде в перелік легенд нашого міста.

Й нова автомобільна легенда буде поруч із легендами про кохання, якими сьогодні переповнена недоремонтована будівля міського краєзнавчого музею. 

Мова про те, що ось три місяці тому генеральний директор Кременчуцького автозаводу Володимир Черняк повідомляв, що на підприємстві оголошено набір працівників на робочі спеціальності.

Натомість сьогодні серйозний сайт відомих військових експертів повідомляє читачам, що «конвеєр КрАЗу досі зупинений, всупереч анoнсам прo масштабні замовлення».

А далі на сайті defence-uа, повідомляється, що ось технічний директор ПАТ «АвтоКрАЗ» Сергій Дунь поводив по порожніх цехах підприємства знімальну групу столичного фахівця військових справ Валентина Бадрака. Але в цехах тиша й жодної активності.

За тим, що оприлюднено вже сьогодні, – Володимир Черняк знову заявив, що ось на ПАТ «КрАЗ» набирають фахівців (почали набирати) й з цього приводу адміністрація заводу вже звернулася в центр зайнятості та ЗМІ.

Але наскільки можна вірити таким повідомленням?

На Кременчуцькому автозаводі насправді є своє джерело інформації – свій сайт, але рука людини його не торкалася з 19 травня 2021 року.

Натомість пропозиції з надання роботи та потрібних фахівців тут не оновлювалися з 2019 року.

Військові експерти із сайту «дефензе» пишуть приблизно те ж саме з приміткою – єдине місце, де на Кременчуцькому автозаводі кипить життя, - це ливарний цех. Але замовлення, які тут роблять, – для Полтавського ГЗК.

Останнє, аби не бути багатослівним, - ще можна відкрити сторінку кременчуцьких вакансій на сайті Державного центру зайнятості. Однак і тут жодних свідчень про можливе відновлення роботи ПАТ «АвтоКрАЗ».

Тож чекаємо третього повідомлення про підприємство, яке повинно запрацювати й, певно, що до 2030 року ми це й побачимо. 

Фото - історичне

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация