Що робити, якщо придбали несолодкі мандарини

298 0
Що робити, якщо придбали несолодкі мандарини

Ось і стартував період передноворічних турбот! А найпопулярніший фрукт у цей час, думаємо ніхто не буде сперечатися, це — мандарини.

Турецькі, азербайджанські, єгипетські, вірменські — ринки завалені цими цитрусовими. І чим ближче до Нового року, тим більше їх буде. Однак далеко не кожен продавець може похвалитися якістю свого продукту.

А тому велика ймовірність купити несмачні й кислі мандарини. Вживати кислі цитрусові не надто велике задоволення, погодьтеся. Але ми не повинні засмучуватися, бо знаємо спосіб, як зробити кислі мандарини солодкими і смачними!

Перший спосіб, як зробити мандарини солодкими

Мандарини зривають з дерева і упаковують у південних країнах для транспортування в Україну ще зеленими. По дорозі цитрусові повинні дозріти. Але таке відбувається не завжди. Продавці, бажаючи не упустити вигоду, торгують ними.

Але ж досить дати мандаринам полежати пару днів у теплому, а ще краще сонячному місці, й вони встигнуть дозріти.

А тому, якщо купили кислі мандарини — розкладіть їх на підвіконні на сонці і нехай полежать 2-3 дні. Цього часу буде цілком достатньо, щоб мандарини змогли дозріти і стати солодкими.

Другий спосіб: 30 секунд

Так-так, можна не чекати кілька діб.

Як з'ясувалося, потрібно кислі й недозрілі мандарини покласти в мікрохвильовку на пів хвилини на максимальну потужність.

До речі, спосіб працює не тільки з кислими мандаринами. Можна аналогічним чином кислий виноград зробити солодким або кислі апельсини.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация