У світі існує безліч міфів про те, що корисно, а що категорично не варто вживати

242 0
У світі існує безліч міфів про те, що корисно, а що категорично не варто вживати

Припиняємо вірити пліткам і дивимося фактам у обличчя.

Ось 8 міфів про здоров'я, в які варто припинити вірити:

Хрустять пальці?! Це прямий шлях до артриту

Дослідники давно сурмлять про те, що ваші пальці, які хрустять, не є показником того, що можливе виникнення остеоартриту. Можете спати спокійно і продовжувати хрустіти пальцями (так-так, можна).

Потрібно випивати по 8 склянок води на добу

Насправді кількість води, яку слід вживати людині, є досить індивідуальною. Усе залежить від безлічі факторів, таких як вага, зріст, спосіб життя й інших. Воду пити треба, але скільки — вам підкаже власний організм.

Алкоголь вбиває клітини мозку

Це не зовсім так. Алкоголь призводить до безлічі захворювань і може призвести до проблем із пам'яттю та сприйняттям навколишнього світу. Але самі клітини мозку він не чіпає.

Лисина — ознака того, що ви справжній чоловік

Деякі люди додають ще й те, що лисина — показник розуму. Тестостерон не пов'язаний з лисиною, а це означає, що лисина не є показником мужності. Швидше за все, тут відіграє роль генетика.

Устриці — потужний афродизіак

І нібито цей продукт є відмінним природним засобом, що здатен збільшити збудливість. Насправді навіть відро устриць не впорається з цим завданням. Для лібідо важливий такий елемент як цинк, і він є в устрицях, проте не в такій кількості.

Волосся стане кращим, якщо його на ніч розчесати 100 разів

Розчісувати, звичайно, потрібно, але через це волосся не почне швидше рости. Щоб ваше волосся почало інтенсивніше рости, необхідно впливати на самі волосяні цибулини. Вдома складно щось зробити, хоча ви можете спробувати скористатися різними масками з вмістом перцю. Більший результат отримаєте лише в салоні.

Через туалетне сидіння можна підхопити статеву інфекцію

Навіть у громадському туалеті ви навряд чи підхопите якесь захворювання. Найбільше вам може загрожувати застуда. Але якщо ви миєте руки і стежите за гігієною, ви будете здоровими. А ось статеву інфекцію можна отримати лише за наявності безпосереднього статевого контакту.

Корисно "зализувати" рани

Людина, щойно поранила палець, одразу ж намагається засунути його до рота, де міститься величезна кількість бактерій, які допоможуть отримати інфекцію. Через це усі свої рани і подряпини обробляйте спеціальними засобами.


Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация