За допомогою цієї спеції зацвіте будь-яка квітка в будинку, навіть кактус

371 0
За допомогою цієї спеції зацвіте будь-яка квітка в будинку, навіть кактус

Кориця є на кухні в багатьох. Але однією кулінарією її застосування не обмежується, як багато хто, напевно, до цього думав. Вона володіє багатьма властивостями, які ой як знадобляться всім рослинам.

Кориця є стимулятором, вона дуже добре запускає цвітіння домашніх рослин. Також це дуже сильний антисептик. Імунітет рослин після використання кориці буде на висоті. Не секрет, що кімнатні рослини набагато нижчі тих, які ростуть на дачі. Це і квітів стосується. Тому, щоб вони добре відчували себе вдома, обов'язково за ними потрібно доглядати, їм потрібна підгодівля.

Якщо вам не хочеться використовувати хімію, то кориця — відмінний вихід. Досить раз у 30 днів на поверхню землі в горщику посипати трохи кориці, буквально пів чайної ложечки. Полив відбувається у звичайному режимі. Так рослини будуть під захистом від будь-якої болячки. Взимку квіти в будинку потрібно обов'язково підгодувати, наситити їх. Для цього можна використовувати розчин кориці. Літром води залийте 1 ст. л. кориці. Настоювати 1 день. І в кожен горщик вилийте по 1 ст. л. такого розчину.

Це дуже потужна підгодівля. Тому частіше одного разу на місяць не використовуйте її. Особливо взимку. Влітку можна застосовувати частіше, двічі на місяць. Також можете і для розсади, і для рослин на дачі так робити. Вони будуть під хорошим захистом.


Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация