Від правильного формулювання залежить, збудеться бажання чи ні

267 0
Від правильного формулювання залежить, збудеться бажання чи ні

Новорічна ніч - магічний час переходу старого стану в нове. Вона наділена великою енергетикою, яка допомагає збуватися потаємним бажанням і мріям. Щоб швидше досягти своїх цілей, потрібно правильно загадати бажання.

Як визначитися з бажанням

Щоб магія новорічної ночі спрацювала і ваша мрія стала дійсністю, необхідно для початку визначитися зі своїми істинними бажаннями і правильно їх сформулювати.

Загадуючи бажання, не варто вживати минулий або майбутній час. Ваша мрія повинна стати вашою реальністю, тому формулюйте свої бажання в теперішньому часі. Формулювання "я хочу, щоб у мене було" варто замінити на "я рада, що в мене є".

Розуміння того, що ви просите, - важлива складова, яка допомагає бажанню втілюватися. Прохання не повинно бути з негативними установками й порівняннями, не варто ставити умови й обіцяти щось натомість, цілком можна обійтися без жертовності.

Загадуйте не гроші, а на що їх витратите. Наприклад, не "я хочу 50 тисяч доларів", а "їду по свою нову білу Тойоту в автосалон".

Забудьте про частинку "не". Вона завжди несе негативне послання. Замість "хочу не хворіти", повторюйте "я здорова".

Подумайте, а що буде після того, як ваше бажання здійсниться. Уявіть собі цей момент і постарайтеся описати всі почуття й емоції, які він викликає. Що ви відчуваєте і чи збігається це з вашими уявленнями? Матеріалізувати бажання нескладно, тому потрібно задуматися над тим, чого ви дійсно бажаєте.

Як загадувати бажання: ритуали на удачу, достаток, кохання, поповнення в сімействі

Під бій курантів

Заздалегідь підготуйте невеликий аркуш паперу, бажано жовтого кольору, і напишіть на ньому своє бажання. Коли годинник буде бити північ, віщуючи початок нового року, потрібно спалити папірець, висипати попіл у келих шампанського і випити до останнього удару курантів.

Ворожіння на ялинці

Пухнаста красуня теж може дати відповідь, чи здійсниться ваше заповітне прохання. У ніч на Новий рік 2022 потрібно взяти ялинову гілочку і нашептати на неї своє бажання. Потім поставити її у воду біля ліжка. Через три дні подивіться, скільки голок опало. Якщо кількість парна - бажання збудеться вже цього року. Непарна - з його виконанням доведеться почекати.

Візуалізувати бажане

Прикрашайте будинок тими речами, про які мрієте. Наприклад, ваша мета - нова квартира. Ялинкові декорації у вигляді ключів або салат у вигляді будинку допоможуть Всесвіту зрозуміти, чого ви бажаєте.

Бажання на мандаринах

Одним із символів Нового року є мандарин. Його можна використовувати на бажання тим, хто в прийдешньому році хоче завагітніти. Щоб бажання збулося, необхідно під бій курантів встигнути почистити і з'їсти фрукт. Мрія збудеться, якщо в мандарині була кісточка, яку потрібно проковтнути.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация