Мер обіцяв, мер забув. Малецького закликають відмовитися від нових планів з подорожчання гарячої води і тепла для жителів

620 0
Мер обіцяв, мер забув. Малецького закликають відмовитися від нових планів з подорожчання гарячої води і тепла для жителів

Громадські активісти нашого міста закликають мера Кременчука Малецького відмовитися від підвищення вартості тепла та гарячої води, які наш градоначальник планує затвердити для абонентів КП «Теплоенерго» - населення, в межах 158 гривень за куб гарячої води та 2901,85 грн за одну гігакалорію тепла.

Причина таких закликів – таких величезних цін, які мер Малецький планує встановити у Кременчуці, немає в жодному місті України з кількістю населення від 170 тисяч жителів.

Й це громадський активіст Олег Биков, який оприлюднив у соціальних мережах свій заклик до нашого мера – не підвищувати тарифи в жодному разі.

Не підвищувати, бо ось Кременчук отримав компенсацію по тарифах від уряду в розмірі 159 мільйонів гривень, а до того урядовим рішенням місту було збільшено обсяг податків, які залишаються в місцевому бюджеті.

«Куди поділася державна субвенція і чому Кременчуку знову хочуть підняти тарифи на тепло і гарячу воду?» - запитує в нашого мера громадський активіст і далі:

«Вже зовсім скоро Новий рік і майже новорічний настрій!

На центральній площі встановили ялинку, переливається яскравий серпантин, грає музика. Блищать різнокольорові гірлянди на центральних вулицях міста, гроші на які "збили" з місцевих ФОПів.

І дійсно, відволікає багатьох...

Але за всією цією мішурою, наші криворукі керманичі міста з майстерністю фокусника-невдахи хочуть вкотре підкласти нам усім «СВИНЮ» під ялинку.

А простіше кажучи, черговий раз підняти тарифи на опалення та гарячу воду.

КП «Теплоенерго» на своєму сайті повідомило про наміри відкоригувати тарифи з постачання тепла та гарячої води для населення, релігійних організацій та бюджетних установ.

Для населення постачання теплової енергії з ПДВ на даний час коштує 2 784,65 грн за Гкал.

Після подорожчання – 2 901,85 грн за Гкал;

Постачання гарячої води зросте з 131,59 грн за кубічний метр до 157,91 грн за кубічний метр.

Для бюджетних установ вартість тарифів пропонують:

за теплопостачання замість 4 206,01 грн за Гкал, а після подорожчання - 4 442,59 грн за Гкал;

за гарячу воду - 221,05 грн, а після подорожчання - 233,40 грн за кубічний метр.

Наприклад для порівняння:

Вартість опалення для населення в Києві - 1654,41 грн за Гкал (з ПДВ).

Постачальник КП «Київтеплоенерго».

Вартість опалення для населення в Одесі - 1813,94 грн за Гкал (з ПДВ).

Постачальник КП «Теплопостачання міста Одеси».

Вартість опалення для населення у Львові - 1417,92 грн за Гкал (з ПДВ).

Постачальник КП «Залізничнетеплоенерго».

Вартість опалення для населення у Дніпрі - 2084,32 грн за Гкал (з ПДВ).

Постачальник КП «Дніпротеплоенерго».

Як бачимо, Кременчук - незмінний лідер. Місто мільйонерів, не інакше.

Я тут, до речі, згадав слова нашого президента, котрий пообіцяв, що до кінця опалювального сезону 2021/2022 року тарифи на тепло і гарячу воду для населення не будуть підіймати…

Пам'ятаю, що Уряд, «Нафтогаз» й очільники міст уклали меморандум, яким підписанти взяли на себе відповідальність за незмінність тарифів для людей...

Менш того, на позачерговій сесії Полтавської облради (21.12.2021) було розподілено урядову субвенцію на всю область, кожне місто для погашення різниці в тарифах, котра надійшла в сумі 927 млн грн…

Загалом місцеві бюджети отримають компенсацію різниці в тарифах у сумі майже 27 млрд грн для погашення боргів ТКЕ.

І тут постає питання до місцевих «царьків»: хлопці, про яке здорожчання може йти мова??? Чи ви вже не підпорядковуєтесь центральній владі???

Кременчук - це не ваша власність, ферма й не окрема республіка.

Президенту, уряду можу сказати єдине: Малецький та його власники клали «великий болт» не лише на містян, а й на Вас, Ваші меморандуми, субвенції, обіцянки людям та інше. У них тут "своє кіно".

Кременчуку потрібен повний аудит, це кубло треба вивертати навиворіт та врешті-решт етапувати до СІЗО на "Холодну Гору".

Досить знущатися з містян".

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация