Урочистого відкриття не буде. В Полтавській ОДА оголосили про завершення реконструкції лікарні «Кременчуцька»

485 0
Урочистого відкриття не буде. В Полтавській ОДА оголосили про завершення реконструкції лікарні «Кременчуцька»

Чиновники Полтавської обласної адміністрації повідомляють про великий кременчуцький прорив. Зміст такого – у нашому місті завершено реконструкцію приймального відділення лікарні «Кременчуцька».

За тим, що проголошено, – реконструкція проведена в межах програми «Велике будівництво» й тепер приймальне відділення цієї лікарні стало багатопрофільним з можливістю поточної діагностики, надання невідкладної допомоги, а в разі необхідності й проведення екстрених хірургічних втручань у лікарні інтенсивного лікування “Кременчуцька”.

Пояснення голови ОДА Синєгубова – реконструкція приймального відділення кременчуцької лікарні була в зоні опіки полтавських чиновників і тепер цей медичний заклад нашого міста наближений до європейських зразків – тут є «зелена», «жовта» та червона зони.

У зеленій зоні пацієнт може зустрітися з сімейним лікарем.

У жовтій знаходяться апарати КТ, рентген і таке інше. А в червоній зоні знаходиться палата інтенсивної терапії.

Останнє, про що слід додати, – про урочисте відкриття цього закладу. Так як його робили, то це відділення точно багатостраждальне й зрозуміло – всім цікаво, чи запрацювало нове обладнання? Зокрема, перший у місті бюджетний апарат комп'ютерної томографії?

«Програма плюс» на це запитання відповість, а сьогодні просто вітання з цієї нагоди – якщо наші лікарні набудуть такого вигляду, як у Польщі, Німеччині та Чехії, то це важливий крок з появи в нас нормальних умов.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация