Актуальне питання напередодні зимових свят

324 0
Актуальне питання напередодні зимових свят

Кожен напередодні свята замислюється про подарунок. І завжди обдумування цього питання займає масу часу і викликає розгубленість. Мало хто відразу визначається з подарунком для рідних, дітей, друзів або другої половинки. Причому нерідко питання вибору подарунка застає зненацька й доводиться за лічені дні робити вибір. І тут, особливо якщо на вулиці вже не дуже тепло, з'являється такий варіант як шарф.

Цей подарунок символізує турботу, дарує тепло, і кожен прохолодний день, зігріваючи свого власника, нагадує про те, хто його подарував.

Вирішуючи питання з подарунком, потрібно дізнатися, чи можна дарувати шарф, чи не пов'язані з ним погані прикмети. 

Чи можна піднести такий подарунок коханим

Усі вже давно звикли, що прикмети, які стосуються подарунків, оточили закоханих і несуть якийсь сенс у їхні стосунки. Всі знають, що годинник — до розставання, наприклад. Прикмета про шарф також має своє значення. Але що вона пророкує і чи можна дарувати шарф своєму коханому, чи зможе його спокійно носити хлопець? Насправді це один з найкращих подарунків напередодні Різдва або Нового року. Які прикмети таїть у собі цей елегантний і оригінальний вид подарунку?

Якщо ви даруєте шарфик, зроблений власноруч, молодому чоловіку, то вважається, що як сплелися нитки в шарфі (міцно або не дуже), так і долі закоханих переплетуться. Та і в'язаний шарф принесе значно більше радості й покаже чоловікові, як багато він значить для жінки. Саме презент, зроблений власноруч, служить талісманом і має велику цінність.

Куплений, як і інші подібні речі (пояс та інші оперізуючі предмети), притягує до вас обранця, людину, якій ви подарували шарф. Такий варіант теж хороший, особливо для тих, хто не вміє в'язати або просто не має на це часу. Куплений подарунок не свідчить про байдужість або про щось подібне. Він також добре зігріє вітряним, морозним днем і нагадає чоловікові або дамі про другу половинку.

Інші джерела свідчать про те, що дарувати шарф — погана прикмета. Існують думки, що він може послужити перешкодою у стосунках і розірвати їх. Ця прикмета говорить, що подарунок може принести незабаром смуток, сльози, розрив і так далі. Але той факт, що позитивних прикмет усе ж більше, змушує задуматися про ймовірність виконання цієї. У будь-якому разі будьте рішучі, але обережні.

Якщо ж ви вже дуже сильно хочете подарувати такий подарунок коханому чоловікові (або коханій жінці), але боїтеся впливу поганої прикмети, то рішення є. Можна зробити викуп: ви даруєте шарф, а вам за нього дають гроші — трохи, хоч 10-50 копійок, тоді буде вважатися, що це не подарунок, а покупка і всі значення «розповзуться». Вирішувати вам.

Чи можна дарувати шарф друзям

Що стосується друзів, подруг і близьких людей (не других половинок), то тут тлумачення прикмет більш радісне: вони кажуть, що дарувати такий подарунок не тільки можна, а й потрібно. Дарувати шарф друзям, до чого це?

Шарф здатний скріпити стосунки, люди стануть тільки ближче один до одного.

Зроблений власноруч предмет гардероба також відмінно підійде як подарунок і чоловікам, і жінкам, якщо стосунки можна охарактеризувати як дружні. Саморобні подарунки завжди показують ставлення до людини, кажуть, наскільки вона дорога.

Згідно з китайськими забобонами, подарований шовковий шарф говорить про повагу, шанування мешканців будинку. Таким чином передавалося побажання багатства, успіху й процвітання господарям будинку.

Не варто дарувати такі презенти, якщо ви не хотіли б отримати такий подарунок собі, оскільки небажані подарунки незабаром здатні обернутися чимось поганим для їх власників.

Перед тим, як дарувати шарф на прохання, особливо спортивний, краще задуматися, як він здатний вплинути на подальші стосунки.

Перед купівлею сувеніра на майбутнє свято добре обміркувати, що подобається, а що не дуже тому, для кого він призначений, адже ви можете купити хоч найдорожчий шарф, хоч зв'язати його самі, але якщо ваші друзі, близькі або другі половинки не носять їх, судилося вашому подарунку опинитися десь у глибині шафи. Дарувати шарф коханому чоловікові, якщо такий предмет одягу йому нецікавий, щонайменше нерозумно, робити цього не можна, і причина таїться зовсім не в прикметах.

Наостанок

Кожна людина має право сама вирішувати, вірити в прикмети чи ні, але важливо пам'ятати, що подарунок, піднесений від щирого серця, з найщирішими побажаннями, не може нашкодити ніяким чином, тому слід дарувати від чистого серця і з любов'ю. І пам'ятайте, що передусім шарф — це символ турботи, тому таїти в собі щось погане він за своєю природою не може, а ось зігрівати і дарувати тепло — це пряме його призначення.


Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация