Ще не «омікрон», а тільки «дельта». У Кременчуці нові випадки смерті від коронавірусу  

429 0
Ще не «омікрон», а тільки «дельта». У Кременчуці нові випадки смерті від коронавірусу   

Кременчуцькі медики повідомляють про нові випадки захворювання на коронавірус і таких сьогодні в місті зареєстровано шістдесят шість.

Захворіли сорок три жінки віком від 19 до 90 років, дев'ятнадцять чоловіків віком від 27 до 85 років та чотири дитини віком від 1 до 15 років.

Із вперше виявлених випадків захворювання п'ятдесят пацієнтів перебувають на амбулаторному лікуванні під наглядом сімейних лікарів, шістнадцять пацієнтів лікуються в інфекційних шпиталях, із них троє вакцинованих.

Усього в інфекційних шпиталях - сто вісімдесят п'ять пацієнтів. Одужало сімдесят чотири.

На жаль, померли три жінки віком від 41 до 90 років. Із числа померлих - одна вакцинована й це вже шостий такий випадок, при тому, що кількість невакцинованих хворих, які померли в лікарнях міста від коронавірусу, – в десятки разів більша.

Усього зареєстровано 17 095 випадків. Одужало 14 632 хворих. Померло 585.

Далі слід сказати, що штам коронавірусу з назвою «омікрон» в Україні очікують за два–три тижні і якщо згадати, що новий різновид коронавірусу передається в шість разів швидше, то перспектива в нас з нашими чергами, відсутністю соціальної дистанції, транспортом… - не надто оптимістична.

Швидше за все, з такими темпами у нас, як і в Європі, з Нового року почнеться вакцинація бустерним щепленням.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация