Кременчужан, колишніх військових, запрошують до територіальної оборони

318 0
Кременчужан, колишніх військових, запрошують до територіальної оборони

Полтавський обласний терцентр комплектування та соціальної підтримки повідомляє про організацію підрозділів територіальної оборони.  

І в нашій області на службу до територіальної оборони запрошуються офіцери запасу з досвідом військової служби. Крім цього, на старшинські, сержантські та солдатські посади запрошуються військовозобов’язані та резервісти.

Це повідомлення Центру комплектації, що «1 січня 2022 року в дію вводиться Закон України «Про основи національного спротиву». Серед організаційних заходів — розгортання військових частин територіальної оборони Полтавської області. Підрозділи планується розгорнути до 15 січня 2022 року».

Як розповіли у пресслужбі Полтавського обласного терцентру комплектування та соціальної підтримки, офіцери запасу Полтавщини, які мають досвід військової служби, зможуть проходити службу за місцем проживання. Таку ж змогу матимуть не лише офіцери.

До підрозділів територіальної оборони на старшинські, сержантські та солдатські посади запрошуються військовозобов’язані та резервісти навіть без досвіду військової служби.

Для підписання контракту на проходження дійсної військової служби в підрозділі територіальної оборони потрібно звернутися до територіального центру комплектування та соціальної підтримки за місцем проживання. У Кременчуці – до Центру комплектування та соціальної підтримки, що на вулиці Генерала Жадова.


Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация