Кременчук лежить на кисневих концентраторах, як собака на сіні. І ніхто не запитує – можливо, вони кому потрібні

552 0
Кременчук лежить на кисневих концентраторах, як собака на сіні. І ніхто не запитує – можливо, вони кому потрібні

Кременчуцькі чиновники, які сидять у своїх кабінетах, - це одна справа, а звичайна людяність, яка властива простим громадянам, – зовсім інша. І такі висновки з сьогоднішнього засідання міськвиконкому.

Мова про те, що ось сьогодні на Полтавщині лютує коронавірус і, звісно, хворим потрібна киснева підтримка.

У Кременчуці, де місцеві чиновники якось забули про необхідність встановлення кисневої станції, є й інші варіанти надання такої підтримки.

У місті є величезна кількість кисневих концентраторів, якої немає ні в Полтаві, ні в Лубнах, ні в Горішніх Плавнях.

Мова про те, що у Кременчуці є приблизно 400 кисневих концентраторів, з яких 100 нам виділив не так давно уряд, 250 купили півтора місяця тому політичні спонсори нашого мера Малецького з «Укртатнафти», а 50 таких кисневих концентраторів у місті були раніше.  

Як розповів сьогодні головний санітарний медик Кременчука Максим Середа, «кисневими концентраторами користувалися під час цієї хвилі 233 кременчужанина, які долали вірус нового типу в амбулаторних умовах і потребували медичного кисню. На сьогодні 103 жителі міста під наглядом сімейних лікарів проходять кисневу підтримку».

Далі про те, що ось поруч із нами Горішні Плавні, Глобине, Семенівка, Козельщина. Й звісно, цікавить, чи хтось із наших чиновників запитав тамтешніх медиків – можливо, їм ці концентратори були потрібні й комусь би вони продовжили життя.

На жаль, слід так розуміти, нічого цього не було. Кременчук сьогодні в цій справі нагадує собаку. Тільки собака лежить на сіні, а ми - на кисневих концентраторах, які стоять у підвалах медичних установ. Але наскільки це правильно?

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация