Батьків учнів закликають прийти на сесію міськради. Зупинити депутатів, які взялися обмежувати права дітей

810 0
Батьків учнів закликають прийти на сесію міськради. Зупинити депутатів, які взялися обмежувати права дітей

16 грудня, о 9-30, батьків учнів нашого міста закликають прийти на сесію Кременчуцької міської ради. Питання, яке там будуть розглядати депутати, – обмеження прав учнів нашого міста в позашкільній освіті і не лише в ній.

Громадська активістка Алла Заможська повідомляє з цього приводу так:

«Друзі, 16 числа буде сесія міської ради. Там будуть усі депутати, які будуть приймати рішення про всі наші освітні речі. Збираємось на мітинг о 9:30. Чим більше нас буде, тим зрозуміліше буде, що громада - це ми і нас багато.

Дитячі садочки, які не відкриті, пільговий проїзд учнів, який збираються не фінансувати, об'єднання позашкільної освіти. Все це стосується кожного. Не будьте байдужими - кожен депутат, який буде проходити до міськвиконкому, має знати, що ми хочемо. Бо ми маємо право сказати їм своє ні або так», - пише активістка Алла Заможська.

Далі про питання, які будуть прийматися депутатами, за якими намагатимуться зробити дітям нашого міста гірше й ще гірше.

Перше таке – за ініціативою мера Малецького, замість того, аби налагодити роботу клубів для дітей за місцем проживання, кременчуцькі чиновники закривають одразу десять таких.

Інше – дітей, які живуть на відстані двох кілометрів від шкіл, позбавляють права безплатного проїзду до закладів освіти.

Ще серед «реформ» нашого градоначальника - його удар по позашкільній освіті – гуртках та секціях… Усе це – заради програми, яка має назву «Економія на дітях Кременчука» і яку в міськвиконкомі нікому не показують.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация