Їх бізнес. Мер Кременчука Малецький розгорнув торгівлю електроенергією. Бере по чотири, продає по п'ять

1 040 0
Їх бізнес. Мер Кременчука Малецький розгорнув торгівлю електроенергією. Бере по чотири, продає по п'ять

Міський голова Кременчука Віталій Малецький, а він у нас менеджер з того ж закриття та розгрому закладів освіти, знайшов собі нову справу. Він розгорнув у міськвиконкомі торгівлю електроенергією наліво й направо. Розцінки торгівлі такі: міськвиконком купує електроенергію за вартістю 4 гривні за 1 кіловат в енергетичної компанії, а продає її вже за ціною 5 гривень.

І це «приятель» нашого мера Малецького, громадський активіст Олег Биков оприлюднив у соціальних мережах розповідь про електробізнес наших чиновників.

А початок усього – розслідування журналістки телекомпанії «Візит» Альони Маліченко, яка просто взяла рішення міськвиконкому і подивилася, а хто ж за цим рішенням про громадську організацію стоїть. А стоять там діти наших чиновників, тобто все, як завжди. 

Про все це громадський активіст і розповідає.

«Ще одна цікава історія про те, як міськвиконком Кременчука проводить спільні «дослідження» в зеленій енергетиці, але, як завжди, з корупційним присмаком та мутним схематозом.

19.11.2021 року на засіданні Кременчуцького виконкому було прийнято рішення, яким погоджено ГО «ЙОД» розміщення на об’єктах благоустрою пересувної тимчасової споруди – зарядної станції для електромобілів по вул. Перемоги, в районі будинку № 9/1 в м. Кременчуці, площа об’єкта благоустрою 13,5 кв. м, на період терміну дії паспорта прив’язки, а саме: з 17 листопада 2021 року по 08 листопада 2026 року (на 5 років!!!).

З «ЙОД-ом» укладено відповідний договір про пайову участь в утриманні об’єктів благоустрою м. Кременчука із зазначенням пайової участі (внеску).

Під час засідання виконкому 19.11.2021 мером міста було озвучено, що проєкт «пілотний», "для вивчення ринку" і не комерційний. Електроенергію для заправки буде постачати міськвиконком, а згодом ГО «ЙОД» буде сплачувати за використану електроенергію за лічильником (!!!).

При аналізі ГО «ЙОД»:

Організація створена 25.01.2021;

Код ЄДРПОУ 44100734;

Відповідно до рішення ДФС № 2116034600052 від 01.02.2021 - не прибуткова;

При моніторингу opendatabot: КВЕД на продаж електроенергії відсутній.

Засновники: Гриценко Валерія Юріївна, Гриценко Андрій Юрійович (донька і син секретаря міськради Юрія Гриценка - авт.).

При виїзді за адресою вул. Перемоги, в районі будинку № 9/1 в м. Кременчуці, станом на 12.12.2021 виявлено:

Зарядна станція для електромобілів під брендом - «CHARGE GROUP LLC». Суб'єкт господарювання ТОВ "ЧАРДЖ ГРУП" (Код ЄГРПОУ 41407649).

ТОВ має КВЕД 35.14 · продаж електроенергії споживачам.

Відповідно до інструкції користування заправки вказано, що сплата за послугу відбувається через завантаження додатку CHARGE GROUP LLC, шляхом безготівкового переказу з картки, рахунка.

Вартість 1 кВт·год на заправці становить 5 грн.

Відомо, що між міськвиконкомом Кременчука та АТ «Полтаваобленерго» укладено угоду на постачання електроенергії за ціною 1 кВт·год 4 грн.

Тобто так званий «пілотний» проєкт усе ж таки комерційний??? Маржа 1 грн на кВт???

Ідемо далі…

Існування підписаного договору між міськвиконкомом та ТОВ "ЧАРДЖ ГРУП" станом на 12.12.2021 не підтверджується.

Договори між міськвиконкомом та громадською організацією «ЙОД», між ТОВ "ЧАРДЖ ГРУП" та громадською організацією «ЙОД» у відкритому доступі відсутні.

Наскільки мені відомо, міськвиконком Кременчука не має відповідної ліцензії на продаж/перепродаж електроенергії та не включений до ринку електроенергетики України.

Постає ряд питань:

Міськвиконком має надлишки електроенергії?

Кому буде виставлятися рахунок за споживання електроенергії - ГО або ТОВ, за яку саме послугу?

Яким чином буде сплачено грошові кошти за споживання електроенергії, готівкою чи безготівковим розрахунком?

Хто саме буде сплачувати грошові кошти - ГО чи ТОВ?

Чи є паспорт об'єкта (заправки), узгоджений з АТ «Полтаваобленерго»?

За чий кошт виконувалося встановлення обладнання заправки та штрабування асфальту, прокладення кабелю, інші роботи?

ГО "ЙОД" - це прокладка у цьому схематозі чи нова схема розкрадання коштів?

Окрім цього, в підсумку маємо залізний протокол про корупцію відносно секретаря міської ради, член виконкому - Гриценко Ю., який голосував фактично за проєкт своїх дітей, засновників ГО «ЙОД» (Гриценко В. Ю., Гриценко А. Ю.).

Відповідальність інших суб'єктів треба встановлювати в рамках кримінального провадження…

=====================================

Зі свого боку, я БИКОВ ОЛЕГ ГЕННАДІЙОВИЧ, 5 липня 1983 року народження, паспорт серія КН 953759 офіційно звертаюся до правоохоронних органів, прошу даний пост розглядати як заяву про злочин, відповідно до статті 214 КПК України невідкладно впродовж 24 годин внести відповідні відомості до ЄРДР. З правилами статей 383, 384 КК України ознайомлений». 

Останнє – це просто підказка нашому міському голові з його схематозом. Загалом у цій справі, коли є багато електрики, яку оплачують платники податків, наш пан мер міг би ще відкрити в підвалі мерії ферму з майнінгу біткоїнів. Оце був би вже схематоз вищого розряду. А так – за чотири беремо, за п’ять – продаємо, це просто некрасиво, тим більше, коли все робиться за кошти платників податків.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация