Рішення мера Малецького про скорочення бібліотек у Кременчуці судом визнано незаконним

559 0
Рішення мера Малецького про скорочення бібліотек у Кременчуці судом визнано незаконним

Полтавський адміністративний суд сьогодні задовольнив позов депутата Кременчуцької міськради Богдана Лазоренка щодо визнання незаконним рішення ради про скорочення чисельності бібліотек.

Відповідне рішення було прийнято міськрадою за ініціативи мера міста Віталія Малецького, який скоротив дитячу бібліотеку та бібліотеку для дорослих в одну і закрив їхні філії.

Відомо, що все це робилося під гаслами стосовно створення міської публічної бібліотеки, але, як виявилося, мер Кременчука просто прийняв незаконне рішення. 

«Заявник ставив питання про визнання протиправним та скасування рішення міської ради від 30 червня і від 18 серпня 2021 року щодо незаконності реорганізації бібліотек, оскільки воно порушує права і територіальної громади, порушує права дітей», - говорить адвокат позивача Руслан Лазоренко.

Інше, про що відомо, – саме рішення депутати міської ради прийняли без погодження з Міністерством культури і з порушеннями нормативів Кабінету Міністрів.

Також мер Малецький не проводив громадських слухань з цього питання…

Підсумок  розгляду позову – все, що прийняв з цього приводу мер Кременчука Малецький, визнається незаконним і скасовується.

Далі слід сказати, що загалом це цікава ситуація, коли рішення нашого градоначальника скасовуються як незаконні.

Але головне в іншому – поки йшла оця війна чиновників з бібліотеками, з їхніми обіцянками створити таку ж бібліотеку, але публічну, міський голова Малецький зробив цікавий крок.

Він віддав у заставу під кредит для КП «Шляхове ремонтно-будівельне управління» приміщення бібліотеки для дорослих на вулиці Європейській. А під цією заставою шляховикам у Кременчуці вже багато приміщень і всі вони вже закриті в очікуванні нового власника.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация