На ПАТ «Укртатнафта» виплачуватимуть два місяці стабілізаційну премію. Далі обіцяють підвищити зарплату

884 0
На ПАТ «Укртатнафта» виплачуватимуть два місяці стабілізаційну премію. Далі обіцяють підвищити зарплату

Адміністрація ПАТ оприлюднює про наміри покращити фінансовий стан своїх працівників. Такі втілюються, аби зупинити відтік кадрів з кременчуцького підприємства, фахівці з якого влаштовуються як на нафтопереробні заводи на Близькому Сході, так і на ті, що є в Харківській області й де працюють вахтовим методом.

Відповідну новину в трудовому колективі АТ «Укртатнафта» поширили сьогодні. За тим, що оприлюднено, – адміністрація підприємства вводить на дві місяці стабілізаційні премії з такого розрахунку.

Представники основних професій – машиністи та оператори отримають плюс 30 відсотків премії. Працівникам допоміжних цехів виплатять плюс 10 відсотків премії. Працівникам лабораторії – плюс 5 відсотків премії.

Усі премії розраховуються до окладу й дві третини з неї виплачуються в зарплату, одна третина - в аванс. Далі слід сказати, що все це – попередня інформація, як і заяви конкурентів нашого НПЗ з Харківської області, де теж оголосили про збільшення оплати праці кременчуцьким операторам одразу на три тисячі гривень.

Останнє, про що слід додати, – так це відповісти на запитання, чому адміністрація «Укртатнафти» вводить стабпремію всього на два місяці. За тим, що пояснюють, – уже після Нового року на заводі мають просто підвищити зарплату. Але як буде насправді – побачимо.


Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация