Відтепер дітей у дитячі садки Кременчука записуємо тільки через Інтернет на порталі http://dnz-reg.nz.ua/

380 0
Відтепер дітей у дитячі садки Кременчука записуємо тільки через Інтернет на порталі http://dnz-reg.nz.ua/

У Кременчуці з наступного року діятимуть нові правила запису дітей у дошкільні заклади, які діти відвідують з трирічного віку.

Відповідне рішення, за яким змінюються старі правила, коли спочатку потрібно було йти в дошкільний заклад і домовлятися, а після цього – реєструватися, буде прийнято на черговому засіданні міськвиконкому.

За новими змінами, тепер реєстрація дітей до закладів дошкільної освіти Кременчука проводиться на порталі «Електронна реєстрація в дошкільні навчальні заклади» (http://dnz-reg.nz.ua/), який створено на базі Інформаційної Системи Управління Освітою України (ІСУО).

При самій реєстрації в електронній картці дитини обов’язковим до заповнення є поле «Адреса реєстрації».

Далі слід сказати, що при реєстрації через Інтернет зберігаються пільги в позачерговому зараховуванні дитини в дитячий садок.

Такі пільги стосуються дітей батьків, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Також першочергово до закладів дошкільної освіти зараховуються діти, які мають на це право згідно із законодавством, а саме:

  • діти, які належать до категорії дітей з особливими освітніми потребами, що зумовлені порушеннями інтелектуального розвитку та/або сенсорними та фізичними порушеннями;
  • діти, які належать до категорії дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які влаштовані під опіку, у прийомну сім’ю, дитячий будинок сімейного типу, патронатну сім’ю, а також усиновлених дітей;
  • діти, які перебувають у складних життєвих обставинах та на обліку в службах у справах дітей;
  • діти з числа внутрішньо переміщених осіб чи діти, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів;
  • дітям військовослужбовців за місцем проживання їх сімей;
  • є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які вже здобувають дошкільну освіту в такому закладі дошкільної освіти;
  • є дітьми працівників такого закладу дошкільної освіти;

Під час подання заяви про зарахування дитини до закладу дошкільної освіти Кременчуцької міської територіальної громади один з батьків або інший законний представник дитини повинен пред’явити оригінал документа, що підтверджує право на позачергове та першочергове зарахування дитини.

Зарахування в дошкільні заклади дітей із загальної черги проводиться після зарахування дітей пільгових категорій.

Останнє, про що слід додати, – сьогодні у Кременчуці взагалі з питаням роботи дошкільних закладів – повний безлад. В окремих з них проводиться термомодернізація, але чи буде вона завершена до 1 вересня наступного року – сказати неможливо.


Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация