Винних не знайшли. Комісія мерії припинила розслідування обставин загибелі дитини в дошкільному закладі №19

1 484 0
Винних не знайшли. Комісія мерії припинила розслідування обставин загибелі дитини в дошкільному закладі №19

Спеціальна комісія кременчуцьких чиновників, представники якої місяць поспіль намагалися знайти відповідь на запитання – чому в дошкільному закладі №19 стався жахливий випадок, який призвів до смерті 4-річної дитини, більше не збиратиметься.

Аналогічні засідання з цього жахливого випадку чиновники проводити вже не будуть, а на запитання – як таке могло статися в дошкільному закладі, у спеціальної комісії відповіді немає.

Й це сьогодні – міське управління освіти та чергове, вже 5-е засідання з приводу нещасного випадку в ДНЗ №19, що стався 21 жовтня цього року.

Сталося, як відомо, таке: цього дня був сильний вітер і на двох дітей, які перебували на майданчику, впало дерево.

Наслідки цього падіння трагічні – одна дитина, дівчинка 4 років, загинула. Іншу дитину – травмовано. Чому взагалі в цей день дітей вивели на вулицю – незрозуміло, але з жовтня у міськвиконкомі Кременчука почали робити те, чого не робили раніше – оприлюднювати повідомлення із застереженнями про зміну погоди.

Але це лише один висновок з того, що сталося, і більше ніяких таких немає.

Інше – невтішне. Перше  – дерево, яке впало на дітей, не визнано аварійним, і комісія не знайшла причини того, чому воно впало. І взагалі це дерево, яке впало на дітей, не перебувало на балансі дошкільного закладу.

До того ж у мерії не спростовують, що території дошкільних закладів Кременчука переповнені аварійними деревами, яких нарахували аж півтори тисячі. Але на їх знесення з міського бюджету мають виділити сім мільйонів гривень, а таких грошей – немає. Тобто – для цієї справи немає.

І підсумок із засідання, яке тривало три години поспіль, – такий. Комісія не знайшла причини падіння дерева, бо немає відповідного спеціаліста, й припиняє свою роботу.

Натомість триває розслідування кременчуцької поліції, яка свій висновок ще оголосить. І звісно, а міськвиконком не знайшов своєї провини в тому, що сталося, всю цю справу ще будуть розглядати суди. (Аналогічну таку про травмування дитини, яка стала інвалідом, в іншому дошкільному закладі Кременчука суд розглядає вже сім років і там кінця й краю не видно.

І слід так розуміти, що і в судовій справі про трагедію, яка сталася в дошкільному закладі №19, ми побачимо те ж саме. Про якусь компенсацію з міського бюджету постраждалим родинам або хоча б про такі наміри – нічого невідомо і мер Малецький такого не оприлюднював.

Як саме все відбувалося і про що говорили на засіданні цієї комісії, дивіться сьогодні увечері в новинах телекомпанії "Візит".

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация