В ізоляції й зі щепленням: рекомендації кременчужанам на новорічні свята від МОЗ

271 0
В ізоляції й зі щепленням: рекомендації кременчужанам на новорічні свята від МОЗ

Міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко закликав українців зустріти Новий рік у колі рідних і близьких, а також з повним курсом вакцинації від коронавірусу. Він також пообіцяв, що посилювати карантин на новорічні свята не планується.

Цю заяву зробив Ляшко в ефірі одного з телеканалів. 

"Закликаю святкувати новорічні свята в безпеці. В ізоляції з рідними, а також повним курсом вакцинації. Це дозволить оптимістично дивитися в нову хвилю", - сказав міністр.

Відповідаючи на питання щодо можливості посилення карантину на Новий рік, Ляшко сказав, що зараз Україна перебуває в адаптивному карантині і до новорічних свят запровадження додаткових обмежень не планується.

"Ми запровадили додаткові обмеження з 6 грудня", - зазначив голова МОЗ.

Він також додав, що не пов'язує початок нової хвилі коронавірусу з новорічними святами. За його словами, традиційно в осінньо-зимовий період відбувається спалах захворювань на грип та ГРЗ. Зазвичай він починається в середині лютого і продовжується до середини березня.

"Минулого року в цей проміжок часу була нова хвиля. Ми тоді після (новорічних – ред.) свят запроваджували карантинні обмеження, і нам вдалося відтягнути хвилю в часі", - уточнив Ляшко.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация