Представник партії олігарха Коломойського, соратник мера Малецького, мер Полтави Мамай – потрапив у «Миротворець»

415 0
Представник партії олігарха Коломойського, соратник мера Малецького, мер Полтави Мамай – потрапив у «Миротворець»

Надалі наші військові можуть не запитувати себе, чому в Кременчуці не відзначається День ЗСУ або чому мер нашого міста Малецький впевнено провалює всі плани з будівництва пам'ятника захисникам України, які загинули, захищаючи державу на Сході…

Це останні події життя Полтавщини, зокрема сусідньої Полтави, мер якої – Мамай, а він партійний товариш нашого міського голови, потрапив за свої висловлювання одному з телеканалів до сайту «Миротворець».

Відповідно, звання, яке присвоїли партійному соратнику нашого мера, міському голові Полтави, – «пособник терористів і російських окупантів».

Далі слід сказати, що саме заявив мер сусіднього міста. А говорив він, що ось на Донбасі «брат іде на брата…», тобто повторював повністю всі наративи російської пропаганди, замість того, аби закликати до виведення військ сусідньої держави з території України.

Цікаво, що в СБУ заявили, що правову оцінку виступам Мамая ще дадуть.

Останнє, про що слід додати, – відомо, що мер Полтави Мамай, як і мер Кременчука Малецький, є представниками партії олігарха Коломойського з назвою «За майбутнє».

А їхнім політичним вождем на Полтавщині є кременчуцький нардеп Шаповалов, який є керівником обласного осередку «За майбутників».

Далі – просто висновки. Ось у Фейсбуку громадські активісти нашого міста запитували, чому в Кременчуці зовсім ніяк не відзначали вчора день ЗСУ? Натомість інше запитання – з цього ряду: чому ось уже який рік поспіль мер Кременчука Малецький блокує справу спорудження пам'ятника нашим військовим, які загинули за Україну на сході?

І тепер, слід так розуміти, на всі ці запитання є відповідь й ми бачимо її в діях однопартійця нашого мера – міського голови Полтави.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация