Коронавірус все ще лютує у Кременчуці. Кількість смертельних випадків перевищує всі найгірші очікування

471 0
Коронавірус все ще лютує у Кременчуці. Кількість смертельних випадків перевищує всі найгірші очікування

Кременчуцькі медики повідомляють про хід епідемії коронавірусу в місті, головне в якій - за кількістю смертельних випадків на такий перебіг захворювання ніхто не розраховував. Й мова тут про те, що Кременчук усе ще перебуває на перших місцях з летальних випадків в області.

За тим, що оприлюднюється, – сьогодні, в понеділок, 6 грудня, в місті зареєстровано ще дев'яносто сім нових випадків захворювання на коронавірусну хворобу.

Захворіли п'ятдесят чотири жінки віком від 23 до 79 років, тридцять сім чоловіків віком від 21 до 80 років та шестеро дітей віком від 12 до 17 років.

Із вперше виявлених випадків захворювання вісімдесят п'ять пацієнтів перебувають на амбулаторному лікуванні під наглядом сімейних лікарів, дванадцять лікуються в інфекційних шпиталях, із них двоє вакцинованих.

Усього в інфекційних шпиталях - двісті два пацієнти. Одужало сто шістдесят три.

На жаль, померло шість пацієнтів: чотири жінки віком від 71 до 85 років та два чоловіки віком 46 і 77 років. Серед померлих пацієнтів - жодного вакцинованого. Всього зареєстровано 16 679 випадків захворювання. Одужало 14 038 хворих. Померло 560 громадян.


 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация