За газ по 37 гривень за куб уже не платимо. НКРЕКП прийме рішення про 7,96

448 0
За газ по 37 гривень за куб уже не платимо. НКРЕКП прийме рішення про 7,96

Мешканці Кременчука, які не перейшли з постачальника газу останньої надії (ПОН) до нової газопостачальної компанії, не платитимуть по 37 гривень за кубічний метр, що їм пообіцяли з грудня цього року.

Натомість для цих людей вартість газу складатиме 7,96 гривень за кубічний метр.

Це останні повідомлення з Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Повідомлення ж має назву: «НКРЕКП прийме рішення для захисту споживачів постачальника «останньої надії».

Зміт оголошення  такий: «За наявною в НКРЕКП інформацією, на сьогодні постачальник «останньої надії» забезпечує природним газом понад 347 тис. побутових споживачів з різних регіонів України.

У зв’язку з тенденцією стрімкого підвищення цін на природний газ, з 01.12.2021 ціна реалізації природного газу постачальником «останньої надії» для потреб побутових споживачів складає близько 30 грн за 1 м куб.

Положеннями пункту 72 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про ринок природного газу» Регулятора наділено повноваженнями приймати рішення про здійснення постачання природного газу побутовим споживачам постачальником «останньої надії».

У зв’язку із зазначеним та за зверненням ТОВ «ГК «Нафтогаз України», 9 грудня 2021 року НКРЕКП на своєму засіданні буде розглядати питання про прийняття рішення, яке дозволить побутовим споживачам отримувати газ на умовах базової річної пропозиції ТОВ «ГК «Нафтогаз України», а саме за ціною 7,96 грн за 1 м куб (з ПДВ)».


Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация