Фаукарія здатна позбавити людину від злості

496 0
Фаукарія здатна позбавити людину від злості

Мабуть, немає таких людей, яким подобались би негативні висловлювання родичів або колег. Саме тому ми вирішили розповісти вам про чудову рослину фаукарію та про те, як вона допомагає своєму господареві протистояти злим і образливим словам, які часом вимовляють не лише чужі, але й найближчі люди. Після цього настрій знижується до нуля, і підняти його майже неможливо, а слова, що поранили вас, не полишають вас і вночі, не даючи заснути. Якщо ви знайомі з таким станом, тоді ця інформація для вас.

Як саме допомагає людині в житті фаукарія

Спочатку розгляньте рослину більш уважно. Що ви бачите? Гадаємо, ваші очі звернули увагу на м'ясисте листя фаукарії з величезними "зубами". Саме в такому зовнішньому вигляді ховається одна з найважливіших властивостей рослини — це здатність очищати атмосферу від негативної енергетики злісних думок і слів. І відбувається це завдяки планеті Меркурій, яка керує думками і словами людини.

Фаукарію дуже добре мати в тих будинках, де літають злі слова, як отруйні стріли, ранять у саме серце людей, руйнуючи структуру простору будинку, через що відбувається ослаблення енергетики. Злі слова є причиною нестабільності, вони ніби без добровільного бажання забирають сили людини.

Але ваша фаукарія (якщо вона у вас є) стоїть на сторожі, віддано охороняючи вас і атмосферу будинку від енергії злих думок. Рослина здатна вбирати в себе енергію злості як висловленої, так і тієї, яку намагаються приховати.

Зубасте листя рослини очищає атмосферу будинку від зла, також воно здатне очистити свідомість людини від усього, що затемнює її і заважає досягти чіткості. "Зуби" рослини є своєрідними антенами, які допомагають зосередитися на певній думці і привернути до себе чіткі думки.

Також рослину можуть завести у своєму будинку ті люди, які хотіли б розвинути свої розумові аналітичні здібності. Для тих, хто хоче навчитися мислити логічно, вона також стане в нагоді. Ну а якщо ви живете виключно розумом і зневажаєте всі ці сентиментальності, то рослину вам заводити не варто. Оскільки рослина перебуває під впливом водної стихії, вона, перш за все, підходить чутливим, емоційним, вразливим людям.

Гарна м'ясиста фаукарія корисна й для здоров'я людини, а точніше, допомагає позбутися від запальних процесів, і в першу чергу від запалень у прямій кишці та статевих органах.


Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация