Чому ми любимо цей день

380 0
Чому ми любимо цей день

Всесвітній день домашніх тварин  привертає увагу суспільства, у тому числі дітей та підлітків, до проблем домашніх улюбленців та тварин, що залишилися без притулку. Люди повинні навчитися дбайливо ставитися як до тих, кого вони приручили, так і до живої природи загалом.

Завдання людства – нести відповідальність за кожну живу істоту і пам’ятати, що вони – наші менші брати, а не об’єкти для гри та розваг. Домашнього улюбленця можна виховати чемною істотою, для цього треба його просто любити. Зазвичай всі тварини швидко відповідають взаємністю на любов та турботу свого господаря.

30 листопада – справжнє свято для тих, хто обожнює кішок, собак, папуг та інших домашніх тварин. День носить міжнародний характер та називається Всесвітнім днем домашніх тварин. Тварини не дарма називаються меншими братами людини, адже вони потребують турботи та піклування. Особливо це стосується домашніх вихованців, які цілковито залежать від свого господаря.

Цікаві факти про тварин

Тваринний світ надзвичайно цікавий та різноманітний, деякі факти про поведінку та можливості тварин можуть бути неочікуваними та викликати захоплення.

Корова має набагато сильніший нюх, ніж собака. Звичайна свійська тварина відчуває різноманітні запахи на відстані до 10 км.

Людину можна ідентифікувати по відбитках пальців, а собаку – по відбитку його носа.

Нявчання котів – це ніщо інше, як спосіб спілкування з людьми. Для спілкування з іншими котами цей звук не застосовується.

В деяких країнах законодавство захищає права тварин на високому рівні. Так, у Великобританії вас можуть оштрафувати, якщо буде встановлено факт неправильного годування домашнього улюбленця, який призвів до ожиріння. А в Китаї можна отримати смертну кару за вбивство панди.

Щурі чудово почувають себе в парі та сильно тужать поодинці.

Собаки полюбляють шоколад, проте він для них строго протипоказаний, а його вживання в великій кількості може стати для тварини летальним.

Одними з перших були приручені коні. Сьогодні в природі диких коней не існує. Більше того, вони вимерли так давно, що сьогодні про них мало що відомо.

Завдяки своєму гострому носу звичайний щур може нанюхати одну мільйонну частку отрути в приманці.

Ви здивуєтесь для чого приручили морських свинок. Ці симпатичні гризуни вперше появилися в домівках інків в Південній Америці. Та розводили їх з метою отримання м’яса, яке і донині вважається делікатесом в деяких країнах Латинської Америки.

Кролик має здатність спостерігати за тим, що відбувається у нього за спиною завдяки унікальній будові та розміщенню очей.

Найдовше як у природі, так і в домашніх умовах, живуть черепахи. Вік найстаріших екземплярів досягає по декілька сотень років.

Коли цуценята змагаються між собою, то щеня самець завжди поступається самці, навіть у разі фізичної переваги.

Вченими доведено, що ворони – найрозумніші птахи на планеті. Вони навіть можуть глузувати один над одним.


Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация