Вживання деяких продуктів треба уникати

248 0
Вживання деяких продуктів треба уникати

Якщо ви хочете мати міцне здоров'я, ідеальну фігуру і вести здоровий спосіб життя, перше, що потрібно змінити — харчові звички. Спочатку відмовтеся від цих шести продуктів, які приносять вашому організму виключно шкоду.

Бананові чипси

Вважається, що вони настільки ж корисні, як і інші сухофрукти. Однак не усі люди замислюються про те, як готується цей хрусткий смаколик. Принцип приготування бананових чипсів був запозичений в оригінальних картопляних: свіжі банани ріжуть на тонкі скибочки і обсмажують у фритюрі (тобто у величезній кількості олії), завершуючи процес умочуванням у цукровий сироп (для хрускоту). У результаті користь бананових чипсів за шкалою від найбільш шкідливого до найменш шкідливого перебуває десь між чизбургером і шоколадними батончиками.

Знежирені продукти

Популярність знежирених продуктів серед тих, хто бажає схуднути, порівнянна, мабуть, з любов'ю до фастфуду у тих, для кого дієта порівнянна з середньовічними тортурам. У той самий час знежирені йогурти і сири не такі вже й дієтичні, як здається. Річ у тім, що видаляючи технологічними або хімічними способами жири з продуктів, виробники замінюють їх на підсилювачі смаку та інші добавки, які покликані компенсувати смак, що пішов разом з калорійністю. Крім того, щоб підвищити термін придатності таких продуктів, виробники додають у них трансжири — штучно стабілізовані жири, які, згідно з даними численних досліджень, підвищують рівень холестерину. Отже, кінцевий продукт хоч і стає менш калорійним, але завдяки різним хімічним добавкам він надає на наш організм лише негативний вплив.

Мюслі

Їх проблема у величезній кількості цукру і рослинних олій, які щедро додаються виробниками для посилення смаку. На 100 г цього продукту припадає близько 400 калорій, що безумовно робить мюслі аутсайдерами у гонитві за звання "Найкорисніший і дієтичний продукт". Якщо ж ви не можете відмовитися від них на сніданок, приготуйте їх самостійно. Для цього достатньо просто перемішати улюблені горіхи, злаки і сухофрукти.

Перероблене м'ясо

Це усі м'ясні продукти, які були приготовані без вашої участі: консерви, сосиски, магазинні котлети — загалом, будь-які напівфабрикати. Дієтологи радять повністю виключити з раціону подібні продукти, оскільки крім неймовірної кількості солі, консервантів, смакових добавок та іншої "хімії", вони містять шкідливі жири, які сприяють підвищенню рівня холестерину у крові, а також можуть стати причиною розвитку ожиріння і хвороб серця.

Майонез

Майонез — рекордсмен за шкідливістю серед усіх магазинних соусів. Для його приготування насправді необхідно мати лише кілька інгредієнтів: рослинну олію, яйця, оцет і спеції. А тепер подивіться на етикетку магазинного майонезу. Здається, вона більше схожа на підручник з хімії, ніж на рецепт соусу, яким можна було б заправити салат. До того ж, якщо проблема домашнього майонезу виключно у його калорійності, то у магазинного цей критерій — одна з менших проблем. Замисліться, про яку користь може йтися, якщо продукт зберігається роками, а серед інгредієнтів зазначені лише сурогати?

Маргарин

Взагалі, маргарин — це штучний жир, який виробляють на основі води, емульгаторів і, найголовніше, рослинних жирів, які отримують здебільшого з генномодифікованої сої. Шкода маргарину багато у чому пов'язана ще й з тим, що у його складі містяться трансжири, які, як ми вже говорили, підвищують рівень холестерину і стимулюють розвиток хвороб серця. Сподіваємося, ви більше ніколи не будете його купувати.


Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация