Гороскоп на 29 листопада - 5 грудня

406 0
Гороскоп на 29 листопада - 5 грудня

ОВЕН (21.03-20.04)

Чим спокійніше ви будете дивитися на поточну ситуацію, тим більшого успіху зможете досягти. Постарайтеся на повну міць використовувати наявні у вас ділові контакти та допомогу друзів. Зумійте ввійти в довіру до співрозмовників. Також можлива конструктивна розмова з начальством, яка може стати основою для вашого кар'єрного росту. У вихідні намагайтеся говорити винятково правду, уникаючи навіть випадкового викривлення інформації.

Сприятливий день - середа, несприятливий день - вівторок.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05)

Скромність буде прикрашати вас і позбавить від непорозумінь і конфліктних ситуацій. А от за свої права прийдеться поборотися. Менше емоцій, більше аргументації, тоді до вас прислухаються. Вам необхідно приховати свої вразливі місця подалі від поглядів навколишніх, це необхідно для рішення важливих справ і щоб уникнути помилок.

Сприятливий день - понеділок, несприятливий день - четвер.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06)

Часом вам буде видатися, що все йде не так, як хотілося б. Не хвилюйтеся, все йде нормально. І, можливо, так ви навіть швидше доберетеся до бажаної мети. Ви багато працювали й по праву заслужили повноцінний відпочинок. На вас чекають приємні зміни в особистому житті. Ви відчуєте, що ваші мрії збуваються. Крім того, у вас може виникнути гарний шанс для кар'єрного росту й одержання великого прибутку.

Сприятливий день - середа, несприятливий день - п'ятниця.

РАК (22.06-23.07)

Постарайтеся не занадто розкриватися у відносинах з начальством. Ви могли запланувати занадто багато, імовірно, вам доведеться відмовитися від частини наміченого, просто щоб не втомитися. Бажано не втрачати голову й вчасно зупинитися. Намагайтеся використовувати традиційні методи в роботі. Якщо немає впевненості, краще не братися за нове діло. У вихідні наведіть порядок у думках, речах і паперах. І - відпочивайте, дозволяйте собі маленькі слабості. Сприятливий день - п'ятниця, несприятливий день - вівторок.

ЛЕВ (24.07-23.08)

Ви можете одержати привабливу ділову пропозицію. Однак не поспішайте говорити так, спочатку наведіть довідки. Імовірне знайомство з корисними людьми. Вам забезпечений успіх на роботі, якого ви зовсім не очікували. Намічається рішення, хоча й трохи хворобливе, вашої серйозної проблеми, що давно турбує. Можливо, з'явиться шанс знайти джерело додаткового заробітку. У вихідні в спілкуванні з близькими людьми будьте максимально тактовні, сімейні проблеми вам ні до чого.

Сприятливий день - понеділок, несприятливий день - середа.

ДІВА (24.08-23.09)

Не варто нервувати по дрібницях. Обставини будуть сприяти тому, що ви опинитеся в потрібний час у потрібному місці. Можливі несподівані зміни в планах і навіть переоцінка цінностей. Віднесіться з увагою до своїх обов'язків, не випускайте з уваги дрібниць, у цьому випадку є шанс зберегти свої позиції або навіть просунутися вперед. У вихідні змініть активну роль на пасивну, і не відмовляйтеся від запропонованої допомоги.

Сприятливий день - четвер, несприятливий день - субота.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10)

Вас можуть відвідати смутні думки, не піддавайтеся депресії. Насправді, все йде добре. Сконцентруйтеся на ідеях і планах і ви зможете багато чого досягти за короткий проміжок часу. Постарайтеся обмірковувати свої слова, щоб ненавмисно не скривдити близьку людину. Вдома ви зможете відпочити від тривожних думок. У вихідні загляньте до друзів, і ви довідаєтеся щось цікаве.

Сприятливий день - середа, несприятливий день - п'ятниця.

СКОРПІОН (24.10-22.11)

Зросте навантаження інтелектуального характеру, від вас буде потрібно більше відповідальності, зате ви зможете добре заробити. Очікуйте кардинальних змін в особистому житті. І це вас порадує. Вихідні принесуть натхнення й незвичайні нові ідеї, сприятлива діяльність, спрямована на розширення меж, у всіх напрямах.

Сприятливий день - вівторок, несприятливий день - субота.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12)

На ваші плечі ляже місія миротворця: на роботі, серед близьких людей і друзів. Прислухайтеся до голосу своєї інтуїції, можливо, саме вона підкаже вам, як діяти далі. Не варто квапитися з нововведеннями: вони, звичайно, корисні, але поки несвоєчасні. Постарайтеся хоча б зобразити бурхливу діяльність, адже ви потрапите до поля зору начальства. У вихідні варто зайнятися домашніми справами, що нагромадилися.

Сприятливий день - понеділок, несприятливий день - п'ятниця.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01)

Це повний спокус період. Не виключено, що вас спробують обдурити, будьте напоготові й не попадайтеся на гачок. Постарайтеся не йти від важкої розмови з партнерами по роботі або по життю, буде внесена ясність у ваші відносини, після чого з'явиться велика ймовірність їх відновлення. Тільки не беріть на себе додаткових зобов'язань. Бажано постаратися стримати свої амбіції. У вихідні будьте розумні у витратах.

Сприятливий день - четвер, несприятливий день - вівторок.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02)

Час розташовує до початку нових проектів і нових справ, але при цьому зовсім не опікується про те, щоб у вас перебували на них сили й час. У якості постановника завдань ви будете успішні, але остерігайтеся виявитися виконавцем. Буде важко все встигнути. Можливі кардинальні зміни на роботі, які піднімуть вас на новий професійний рівень. У вихідні варто визнати свої помилки, впертість поставить вас у незречне становище.

Сприятливий день - понеділок, несприятливий день - середа.

РИБИ (20.02-20.03)

Будь-який прояв оригінальності з вашої сторони буде сприйматися навколишніми дуже по-різному. Не варто впадати в крайності. Безнадійні, з погляду колег по роботі, проекти вам удасться втілити. Ви блискуче  продемонструєте свій професіоналізм. Але загрожують повернутися невирішені  раніше проблеми, вас будуть тягти назад старі борги. У вихідні кращий спосіб згладити домашні безладдя – це всією родиною відправитися за покупками.

Сприятливий день – середа, несприятливий день - четвер.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация