Мер Кременчука забере у дітей приміщення клубу в мікрорайоні для поліції. Так вирішимо питання безпеки

414 0
Мер Кременчука забере у дітей приміщення клубу в мікрорайоні для поліції. Так вирішимо питання безпеки

Кременчуцький міський голова Віталій Малецький знайшов спосіб як покращити криміногенну ситуацію в житловому мікрорайоні, що поруч з наркодиспансером. Й це сесія міської ради сьогодні та запити, які обранці жителів оприлюднили. 

Й мова про те, що ось тут за словами депутата-слуги народу Порчиряна, чий офіс знаходиться в цьому районі – все не дуже добре.

За словами, обранця кременчужан, місцеві наркозалежні, які  поряд в наркодиспансері отримують метадон, (що взагалі то нині заборонено - авт), до всього ще й здають металеві огорожі з місцевого кладовища на металобрухт.

Звідси й пропозиція бізнесмена-депутата слуги народу, аби представники кременчуцької поліції патрулювали всі кладовища в нашому місті й те, що тут є поруч - теж.

Цікаво, що мер Малецький, а наш градоначальник підтримав депутата, пішов в цій справі ще далі.

Й мова про наступні наміри міського голови Малецького. Він забере одне з двох приміщень позашкільної освіти в цьому районі та передасть його поліції під квартиру.

«Приміщення клубу за місцем проживання, які будуть об’єднані, передамо поліції, аби там міг жити працівник правоохоронних органів. І він дивитиметься за тим, що відбувається», - таке пояснення міського голови.

Натомість,  інше що пролунало, але не було підтримано  – це переселити в цей мікрорайон самого "слугу" народу, аби там було більше порядку. 

Далі слід сказати про наступне - наскільки все це вплине на ситуацію, якщо новий дільничний не буде сидіти цілодобово  у своєму мікрорайоні й в своїй квартирі, бо зміст його роботи – не ходіння навколо наркологічного диспансеру. ( І звісно – вважати, що ця квартира дістанеться дільничному, наскільки це серйозно?)

До всього питання сьогодні в іншому й про це потрібно говорити.

Й мова тут про вакансії в нашій патрульній поліції, у працівників якої зарплати не підвищується вже дуже давно й де за все патрульні платять самі. Й все йде того, що у нас дуже скоро буде як у Харкові, де патрулювати вулиці нині особливо й нікому.

Це вже інша справа – Кременчуцьке районне управління поліції. Але тут, де відкривають і закривають, не повідомляючи постраждалих,  кримінальні справи інші правила, інші розцінки, умови й абсолютно інше життя.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация