Тепер в агітпромовах за нардепа Шаповалова, Малецький казатиме – «зроблено за кошти платників податків»  

355 0
Тепер в агітпромовах за нардепа Шаповалова, Малецький казатиме – «зроблено за кошти платників податків»   

Мер Кременчука Малецький, який у нас працює штатним агітатором олігархічної партії «За майбутнє», надалі у всіх своїх розповідях в виконкомі про будівництво чи надходження коштів з уряду,  менше згадуватиме про неіснуючі досягнення кременчуцьких нардепів Шаповалова і Мовчана.

Натомість у кожній своїй розповіді про життя міста, його позитиви -  він говоритиме: все зроблено за кошти платників податків.

Й це завершений підпис петицій до Президента України Зеленського на всеукраїнському рівні, аби всі представники органів влади – центральної чи міської, розповідаючи про свої досягнення додавали – а все зроблено, або буде зроблено, або робиться за кошти платників податків.

Відповідна петиція з цього приводу до Президента України Зеленського набрала 25 тисяч голосів й головне в документі – тепер 25 відсотків площі, або стільки ж часу в текстовому повідомленні, яке стосується виконання будівельних, комунальних чи інших державних та місцевих програм має бути надано під текст – «зроблено за кошти платників податків».

Далі слід сказати, що ця звісно новина неприємна для наших нардепів Шаповалова та Мовчана, які у Києві вибивають з Прем’єр-Міністра субвенції. Але і тут теж слід буде додавати – «все за рахунок коштів платників податків». Навіть «вибиття» коштів – це теж робиться за наші податки.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация