Танками і бомбами. У Росії на Новий рік готові зробити з України пекло? ГУР Міноборони. Карта

1 016 0
Танками і бомбами. У Росії на Новий рік готові зробити з України пекло? ГУР Міноборони. Карта

Росія зосередила понад 92 000 військових навколо кордонів України та готується до нападу наприкінці січня - початку лютого. Однак атаці РФ передують серії психологічних операцій, які зараз проводяться, щоб дестабілізувати ситуацію в нашій країні та спровокувати протести.

Й це інтерв’ю керівника Головного управління розвідки Міноброни України Кирила Буданова виданню Military Times.

Наскільки ми знаємо, країни Європи та США вже місяць попереджують нас і всіх, що готується війна проти України, причому війна велика. Натомість сьогодні цю тезу підтвердили і в Головному управлінні розвідки.

За словами очільника розвідки, така атака, ймовірно, включатиме авіаудари, артилерійські та бронетанкові атаки, за якими послідують повітряно-десантні атаки на сході, десантні атаки в Одесі та Маріуполі та меншим вторгненням через Білорусь.

"Атака, яку готує Росія, буде набагато руйнівнішою, ніж будь-яка раніше в конфлікті, що почався в 2014 році, в результаті якого було вбито близько 14 000 українців", - зазначив Буданов.

Він наголосив, що масштабні російські військові навчання "Захід-21", проведені раніше цього року, довели, наприклад, що РФ може одночасно перекинути до 3500 десантників та військовослужбовців спеціальних операцій.

Як підкреслив очільник ГУР, наразі Росія нарощує чисельність військ та систем озброєння в окупованому Криму, розміщуючи, зокрема, системи балістичних ракет малої дальності "Іскандер" та інші види зброї в інших місцях поблизу кордону.

Він зазначив, що навіть суворі погодні умови у січні-лютому ніяк не відрадять РФ від нападу.

"Для нас і росіян це не проблема", - сказав Буданов.

Як пояснив керівник розвідки, будь-яка російська атака буде здійснена після серії психологічних операцій, які зараз проводяться, щоб дестабілізувати ситуацію в Україні.

"Вони хочуть розпалити заворушення через протести та мітинги, які показують, що люди налаштовані проти уряду", - заявив Буданов.

Далі слід відповісти  – як сприймати цю інформацію і слід сказати – що все серйозно, бо ключовим словом в цій справі – це війська сусідньої держави на кордонах, про що сьогодні заявляють всі, хто може. Війська ці  поступово збільшуються і сама ситуація на сході, де все далеко не так добре - погіршується.

Карта – Головного управління розвідки України

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация