Спогади про кровосісю Азарова завадили? Нардеп Шаповалов не привітав жителів міста з Днем гідності та свободи.

348 0
Спогади про кровосісю Азарова завадили? Нардеп Шаповалов не привітав жителів міста з Днем гідності та свободи.

Народний депутат України Юрій Шаповалов надалі буде одним з тих темних конячок нашого суспільства, ставлення яких до людей – геть некрасиве. І його приклад - здається це нардеп Тищенко, для якого гречка в магазині коштує 12 гривень, або новітній "доктор наук" - нардеп Кива. 

А мова про сьогоднішній день –  21 листопада, початок Майдану, День гідності та свободи і ми пам’ятаємо як все було – як міліція жорстоко била студентів, які вийшли аби сказати – місце України в Євросоюзі.

Також ми пам’ятаємо нашого нардепа Шаповалова, запеклого регіонала, який пояснював  жителям свої кроки в парламенті словами, що "так потрібно було". А що потрібно було – бити всіх кийками, стріляти по людям, аж поки всі не сказали – досить, це наш нардеп не пояснював.

А сьогодні, коли вже навіть ярий противник громадськості в ті часи, тоді віце-мер Малецький, а нині мер, і той привітав на офіційному сайті громадян, і навіть племінник нардепа Шаповалова – і той привітав своїх виборців, хоч і пише у вітанні – ми боролися. ( Однак це таке – дитина пише).

Натомість, Юрій Шаповалов свої вітання з нагоди дня свободи не оприлюднював взагалі. Остання інформація яка є на його сторінці в соцмережах – це про рішення парламенту про водоканали за який голосували нардепи, але не він.  Свободу та гідність – не свою, а кременчужан, пан Шаповалов чомусь дуже не любить.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация