Хаос з рахунками за природний газ у Кременчуці – через програмний збій в Кременчукгазі?

983 0
Хаос з рахунками за природний газ у Кременчуці – через програмний збій в Кременчукгазі?

Розгублені і розлючені кременчужани ще довго будуть штурмувати двері розрахункових центрів «Кременчукгаз-трейдінгу» й мова тут про те, що у цій компанії – сьогодні великі проблеми.

Зміст проблеми один – кременчужани вводять одні показники за спожитий газ у відповідності до власних лічильників. Однак комп’ютери, які працюють по закладених в них програмах,  видають небачені показники споживання.

Й справа доходить вже до того, що людям приходять рахунки за газ, який вони не використовували.

Найгірше в іншому – наплутані показники стали основою для виставлення рахунків кременчужанам  вже НАК «Нафтогазом» й що тут робити – як все це виправити – відповіді на це питання немає.

Місцевий Кременчукгаз-трейдінг оприлюднив наступну інформацію.

«У вересні 2021 року відбувся збій у надходженнях рахунків побутових клієнтів за спожитий у серпні природний газ. У результаті побутові споживачі не отримали так звані «платіжки» від ТОВ «Кременчукгаз Трейдінг».
Після налагодження системи роботи, у листопаді 2021 року, кожен із споживачів отримав сумарне нарахування за 2,5 місяці – половину серпня, вересень та жовтень 2021 року.
Наразі ми отримуємо величезну кількість звернень із цього приводу. Це негативно відображається на роботі Центру обслуговування споживачів, який і без того завантажений телефонними дзвінками.

Просимо уважно звірити ваші нарахування – обсяги й суми – з показниками лічильників та тарифами, що діяли у кожному із цих місяців.
Пригадайте, за який місяць ви сплачували востаннє – знайдіть чеки.
Нарешті ідентифікуйте, споживачем якого постачальника ви є?
Якщо ви точно є клієнтом ТОВ «Кременчукгаз Трейдінг» і маєте підтвердження розбіжностей у нарахуваннях, то ми готові до взаємодії з вами», - повідомляють кременчужанам в місцевій газопостачальній кампанії.

Цікаво, що в ПАТ «Кременчукгаз» а саме це підприємство відповідає за облік використаного споживачами газу – взагалі мовчать. Й на запитання – як завищені показники з Кременчука  за нібито використаний газ,  потрапили до НАК «Нафтогаз», де жителям міста і виставили завищені рахунки – відповідь ніхто не озвучує.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация