У Кременчуці – газовий хаос. Вже і депутати міськради висловлюють стурбованість

923 0
У Кременчуці – газовий хаос. Вже і депутати міськради висловлюють стурбованість

У Кременчуці – великий газовий хаос і мова про ситуацію з оплатою за газ в місті. І перше тут - черги в Кременчукгазі, де люди вимушені стояти по дві години на морозі, в очікуванні можливості поспілкуватися з фахівцем.

Й це сьогодні комісія міськради з питань екології та підняті на її засіданні газові проблеми. За тим, що розповів на засіданні депутат Кременчуцької міськради Олександр Роженко,  місцеві газовики спромоглися збирати біля свого управління величезні черги, в часи карантину,  а в самих рахунках за газ, які вони надсилають людям – велика плутанина.

Звідси й прохання до начальника УЖКГ міста й шостого заступника міського голови Івана Москалика, аби він розібрався в тому, що відбувається і доручення депутатів до чиновників мерії з цього приводу.

Інші думки які пролунали – підключити до цієї справи фахівців контакт центрів на мікрорайонах, бо сьогодні ці люди ( штатні агітатори міськвиконкому)  слід так розуміти – взагалі нічим не займаються.

Ще – на засіданні депутатської комісії згадали про звернення до громадян. Зокрема про те, що через безлад в квитанціях і відповідну прострочену оплату людей від газопостачання відключати не будуть.

А от що буде далі - про це не говорили. А тут головне  – частині споживачів  виставлятимуть  з 1 грудня рахунки з підвищеною вартістю газу. Й мова про тих, хто не встиг ще змінити постачальника останньої надії на нового.

Останнє – про проблеми які цікавлять людей і на які місцеві газовики мали б дати відповідь хоча б по телефону. Про це теж згадали на засіданні й висновок один - простіше зателефонувати в Америку, ніж у Кременчукгаз, що знаходиться на провулку Героїв Бреста.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация