Компанія «Догуш» масового набору робітників на будівництво нового мосту через Дніпро не оголошує

838 0
Компанія «Догуш» масового набору робітників на будівництво нового мосту через Дніпро не оголошує

Відома турецька кампанія «Догуш»,  працівники якої займаються будівництвом нового мосту через Дніпро, попри всі очікування, поки що не оголошувала масового набору на роботу місцевих жителів.

Й це останні повідомлення з теми пошуку кадрів для будівництво нового кременчуцького мосту.

За тим, що було оголошено раніше – кампанія шукала інженерів – головного з будівництва мосту та проектантів. Таких вакансій було дві й вони здається вже закриті. При чому, кого призначено головним інженером будівництва – поки що не оголошується.

Натомість, турецька компанія оприлюднила нові вакансії й серед них – одна робоча: підприємству потрібен водій на  міксер «Мерседес», зарплата якого не розголошується.

Також будівельникам нового мосту потрібні два інженери зі складання будівельного кошторису та фахівець з внесення даних бухгалтерії в програму САП. Останньому надається житло та триразове харчування.

Далі слід сказати, що перед цим в «Догуш» набирали на роботу геодезистів та водія німецького автокрану.

На завершення слід додати – що затвердженого проекту нового мосту через Дніпро поки що немає.  Він на  експертизі  і його вже мали б оприлюднити.

Щодо самих працівників, а мова про місцевих будівельників, бетонників й інших фахівців, то у відповідності до оголошення фірми «Догуш» їх кількість складатиме приблизно 250 осіб.  

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация