Театр у Кременчуці вже збудували? Тепер збудуємо концертний зал. Депутати міськради окультурюються

439 0
Театр у Кременчуці вже збудували? Тепер збудуємо концертний зал. Депутати міськради окультурюються

Кременчук, який вже увійшов в історію завдяки екранізації романів Ільфа і Петрова – пам’ятник Остапу Бендеру, такий встановлено поруч з власністю  нардепа Шаповалова – ТРЦ «Галактика», увійде в цю ж історію знову.

І мова вже не про пам’ятник, який є нагадуванням про нардепа, але вже про саме місто.

Й це нові проекти рішень кременчуцької міської ради та оголошені плани створення з Кременчука  культурного центру.

За тим, що пропонується  - обранці кременчужан на своїй сесії виділять 11 мільйонів гривень для втілення в життя трьох пропозицій.

Перше – це ремонт найстарішої будівлі нашого міста – будинку спостережень за рухом на Дніпрі, який збудовано на Набережній приблизно 230 років тому й який руйнується.

Інше, що перебуває під загрозою руйнації – це будинок купця Чуркіна, що у Крюкові.

Натомість третій проект – це заява на будівництво нової концертної зали для дитячої музичної школи, що на вулиці Чкалова.

Цей проект за тим, що відомо  - нібито потрапляє в програму Президента України Зеленського..

Далі слід сказати про наступне. Нова програма прийнята на наступні роки, але чи буде її реалізовано, а мова про культурну спадщину – невідомо.

З цієї теми в місті є лише один позитивний приклад збереження культурної спадщини як такої. Й мова про будівлю колишнього Укрсоцбанку,( імператорського банку) яку було викуплено за бюджетні кошти, після чого передано в оренду фірмам, які близькі до мера Малецького, а на вхідні двері поставлено комунальних охоронців.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация