У Кременчуці порахували борги підприємств по зарплаті. Всі обіцяють безпроблемне  і не багате майбутнє

209 0
У Кременчуці порахували борги підприємств по зарплаті. Всі обіцяють безпроблемне  і не багате майбутнє

У Кременчуці місцеві підприємства погасять борги по виплаті заробітної плати й про це говорили сьогодні на засіданні спеціальної комісії міськвиконкому.

За тим, що було оприлюднено – справа боргів по зарплаті працівникам промислових підприємств у Кременчуці зрушить з місця. Тобто вже зрушила – борги по зарплаті, а там мова про мільйони гривень, обіцяють погасити на Кременчуцькому автозаводі. Й це зроблять в перші місяці нового, 2022 року.

Також до кінця цього року розрахуються з боргами по зарплаті на Кременчуцькому колісному заводі й виплатять робітникам 1,6 мільйона гривень.

Все настільки добре, що борги повернуть і працівникам приватного підприємства «Обод» і навіть віддадуть борги працівникам  завжди збиткового комунального підприємства  «Аптека №90».

З того, що оприлюднили на нараді в мерії – більшість інформації про погашення боргів -  позитивна. Причому настільки позитивна, що навіть на Кременчуцькому сталеливарному заводі представники цього підприємства очікують змін.

Й мова в цьому випадку про оновлення парку вантажних вагонів Укрзалізниці, 300 мільярдів гривень, які начебто буде виділено на цю програму ( сподіваємося що кошти будуть небюджетні) й очікування, що врешті решт – частка цих коштів дійде і до ПАТ «КСЗ».

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация