У мера Кременчука Малецького завтра проводять спеціальний антимітинг. Вимагатимуть продовжити карантин в школах

1 004 0
У мера Кременчука Малецького завтра проводять спеціальний антимітинг. Вимагатимуть продовжити карантин в школах

У Кременчуці завтра цікава подія. Й мова про мерський  антимітинг, який проводитимуть завтра зранку  представники саме тієї групи підтримки міськвиконкому з єдиною вимогою – не відкривати школи з наступного понеділка. Відповідне оголошення оприлюднює сайт «тудей», який контролює мер Малецький особисто.

За тим що оголошується, головна вимога яка буде оприлюднена – протилежна раніше озвученим проханням батьків про відкриття шкіл Кременчука для учнів молодших класів, які не входять в коронавірусну зону ризику при тому, що всі вчителі нашого міста за невеликим виключенням – вакциновані. Тобто "мітінгарі" вимагатимуть тримати школи на карантині і далі. 

За тим, що повідомили у міськвиконкомі – антимітинг його представники організовують аби хоч якось перебити інформаційний потік про останні грубі помилки мера  Малецького.

Зокрема, рейтингу керівника міста сильно нашкодили останні зібрання батьків біля міськвиконкому, де присутні вимагали від очільника міста припинити безлад в ремонтах дитячих садків, який проводиться за кредитні кошти.

Й все це при тому, що міський голова Малецький взагалі забув про чотири дитячих садки, які почали ремонтувати і які покинули.

Інше, що намагатимуться перебити спеціальним антимітингом Малецького – це його наміри підвищити вартість проїзду в транспорті, при тому що останнє подорожчання було лише 3 місяці тому…

Про що слід сказати – корисність таких антимітингів, які більше нагадують спроби розхитати ситуацію. Єдине що – цього разу розхитувати політичну стабільність у місті  взявся сам міський голова особисто.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация