Кременчуцький нардеп Мовчан ініціює персональні санкції проти олігарха Жеваго. Поки що безрезультатно

592 0
Кременчуцький нардеп Мовчан ініціює персональні санкції проти олігарха Жеваго. Поки що безрезультатно

Кременчуцький нардеп Олексій Мовчан активно працює й про це повідомляє сайт Верховної Ради України. Загалом ми і так знаємо, що пан Мовчан працює на олігарха Коломойського й цього він не приховує.

І ми вже маємо результати його роботи – ось у Кременчуці, завдяки молодому кременчуцькому нардепу Мовчану, його не надто молодому дядькові-нардепу Шаповалову й вічно засмаглому меру Малецькому, через 4 місяці після останнього подорожчання, з 1 грудня знову подорожчає вартість проїзду в міському громадському транспорті.

Але сьогодні зовсім про інше – й про це читаємо на сайті парламенту.

Тут ще 5 листопада молодий кременчуцький нардеп виніс на голосування в парламент свій депутатський запит до Президента України з назвою  «Щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) до Жеваго Костянтина Валентиновича».

Далі слід сказати, що саме рішення не набрало потрібної кількості голосів і навіть дядько Мовчана, нардеп Шаповалов за пропозицію свого племінника не голосував.

Чому така різниця в родинних поглядах ні дядько, ні племінник ( Мовчан голосував «за») не пояснювали.

«Бомба» від кременчуцького нардепа над Горішніми Плавнями – не спрацювала.

Але сподіваємося, що наступного разу все зміниться й наш кременчуцький нардеп придумає щось таке, після чого життя у сусідніх Горішніх Плавнях все таки зупиниться.

Єдине що – є побоювання, що  життя через бездіяльність того ж нардепа Мовчана і його дядька Шаповалова спочатку все-таки зупиниться у Кременчуці, як той Кременчуцький сталеливарний завод. І це вже невесело.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация