Медики Кременчука отримають за вакцинацію жителів від коронавірусу понад 6 мільйонів гривень

500 0
Медики Кременчука отримають за вакцинацію жителів від коронавірусу понад 6 мільйонів гривень

Кременчуцькі медики отримають за вакцинацію громадян від коронавірусу першою дозою 2,2 мільйона гривень й ще 3,9 мільйона гривень – за вакцинацію другою дозою, яких зроблено 88 тисяч і 65919 відповідно

Однак як будуть розподілені кошти серед самих медичних працівників, які роблять щеплення – не пояснюється.

Це Національна служба здоров’я України оприлюднила наступні показники вакцинації населення.

Показники наступні -  вакцинацію проводять мобільні команди, або команди, які безпосередньо працюють в пунктах щеплень. Вони отримують оплату за фактичну кількість провакцинованих осіб: 25 грн — за першу дозу введеної вакцини і 60 грн — за другуІнформацію про вакцинацію медики вносять до електронної системи охорони здоров’я і тільки на підставі цієї інформації НСЗУ платить закладам. За умови, що медичні записи внесені без помилок.

Інше, що оприлюднюється по вакцинації в Україні і це відповідає Кременчуку теж - за даними Міністерства охорони здоров’я, станом на 1 листопада понад 10 млн пацієнтів отримали одну дозу вакцини від ковіду і понад 7,5 мільйонів отримали дві дози.

- Вакциною Файзер щеплені понад 4 мільйони 300 тисяч пацієнтів;
- вакциною Коронавак — понад 3 мільйони осіб;
- вакциною Астразенека — понад 1 мільйон 300 тисяч;
- вакциною Модерна — понад 1 мільйон осіб.

Щодо вікового розподілу пацієнтів, то найбільше вакцинованих у віковій групі 36-45 років — понад 1 мільйон 900 тисячі осіб, та 46-55 років — понад 1 мільйон 700 тисяч осіб.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация