Не у Кременчуці. У Полтавській області замовник не оплачуватиме ремонт дороги, зроблений в дощ

304 0
Не у Кременчуці. У Полтавській області замовник не оплачуватиме ремонт дороги, зроблений в дощ

На Полтавщині небачена новина. Й мова про ремонти доріг зразка кременчуцьких, які витримують рік післяремонтного періоду, а далі беруться ямами та канавами.

Обласне агентство місцевих доріг пише про це так. 

"7 листопада в соцмережах з'явилась інформація про те, що на дорозі Лохвиця - Яхники підрядник під час ремонту укладає асфальт прямо в калюжі. Офіційний коментар АМД стосовно дрібного ремонту дороги Лохвиця – Яхники.

«Хочемо подякувати за пильність та небайдужість водіям, які повідомили про цю неприйнятну ситуацію!

7 листопада підрядник розпочав роботу без попередження інженерів технагляду Агентства місцевих доріг Полтавської області, що суворо заборонено при початку дрібного ремонту. Тому такі роботи не будуть прийматися та оплачуватися. За попередніми даними, це буде коштувати підряднику щонайменше 160 тисяч гривень. Аргументи підрядника стосовно того, що асфальтобетон у калюжі не укладали і дотримувалися технології, не брали до уваги", - таке повідомлення від замовників ремонту. 

Про що слід додати – це аналогічні ситуації в нашому місті, де дощ ніколи не був причиною, аби зупинити асфальтування доріг. Натомість якість ремонту доріг Кременчука  останні роки настільки погіршилася і ми бачили цієї весни, як виглядали наші дороги, при тому, що й снігу як такого не було і великого морозу теж.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация