Для чого? Уряд змінив термін дії сертифікату про одужання від COVID-19

683 0
Для чого? Уряд змінив термін дії сертифікату про одужання від COVID-19

Кабінет Міністрів оприлюднив зміни,  що вносяться до Порядку формування та використання  сертифіката, що підтверджує вакцинацію від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2,  негативний результат тестування або одужання особи
від зазначеної хвороби

Й мова про сертифікати, які видаються хворому після його лікування від ковіду, що позбавляло людину необхідності робити собі щеплення від хвороби.

Але так було. 4 листопада уряд оприлюднив свою постанову № 1156 й в ній викладено наступне – термін дії внутрішнього сертифіката який видається хворому, що одужав від коронавірусу – складає 180 днів, тобто півроку, після чого потрібно йти і робити щеплення.

Натомість в міжнародних сертифікатах термін такого документу обмежено лише 105 днями.

Далі слід сказати для чого це робиться. Й мова ось  про що – у випадку міжнародного сертифікату невакцинована людина може полетіти за кордон. Але там вже будуть дивитися на документи  про щеплення, або ті які їх заміняють.

Й не виключено, а мова тут більше про туристів, якщо у людини цей документ прострочено – не 105 днів від хвороби, але більше, то зазвичай за кордоном практикують двотижневий  карантин, який винуватець оплачуватиме власними коштами. А коштує такий карантин в готелі дорого.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация