Полтавщина пройде останній місяць осені без червоної зони карантину. Індикатори рівня небезпеки МОЗ

613 0
Полтавщина пройде останній місяць осені без червоної зони карантину. Індикатори рівня небезпеки МОЗ

Полтавська область пройде нинішній спалах епідемії коронавірусу без особливих втрат і без переведень регіону в червону зону карантину, в якій економічне життя зупиняється.

Натомість, з того що є у нашому місті – це мінімум уваги місцевих чиновників до вакцинації груп ризику населення від коронавірусу при висловленні занепокоєності та переведення шкіл міста на віддалену форму навчання, що дозволяє не вмикати опалення в освітніх закладах й економити кошти. .

Ще з нинішніх кременчуцьких реалій – це ефективність самого лікування від коронавірусу, індикатор якого – кількість летальних випадків, в чому ми обігнали сусідню Полтаву.

Й це останні повідомлення на тему – чого нашому місту та Полтавській області чекати далі.

А для таких прогнозів є індикатор рівня епідеміологічної небезпеки.

Висновок з нього один – червоної зони в області оголошено не буде. Причина – у нас ситуація з поширенням епідемії хоч і ненормальна, але вона некритична при тому, що вакцинація у нас далека навіть від натяку на завершення.

Але попри великий рівень захворюваності на коронавірус, а перевищення нормативу у нас більше ніж в десять разів, на Полтавщині є головне.

В області зменшується рівень завантаженості ліжок з киснем, зменшується динаміка рівня госпіталізацій і зменшується сам рівень госпіталізацій.

Якщо з понеділка погіршення ситуації не буде, й кременчужани геть всі, всупереч нашому міськвиконкому, не інфікуються в переповнених  маршрутках, то вже наступного четверга можна буде говорити що небезпека майже позаду.

Й далі слід сказати – завдяки кому у нас немає величезних сплесків захворюваності.

Й тут мова йде вже про 80 тисяч кременчужан, яких було вакциновано від коронавірусу ( береженого - Бог береже) і така кількість щеплень звісно вплинула на розвиток епідемії. Погано тільки що все це – вдалося не так і легко. Того ж мера Кременчука Малецького умовляли вакцинуватися 4 місяці поспіль, аж поки дядьки з Кабміну не заявили, що невакцинований службовець з 8 листопада у свій кабінет без щеплення чи ПЛР тесту не зайде. А ПЛР тести, за рішенням міськвиконкому у Кременчуці сьогодні дорогі як ніде більше.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация