Виправився. Утеплення дошкільних закладів міста завершать, контракти покажуть – мер Малецький  

606 0
Виправився. Утеплення дошкільних закладів міста завершать, контракти покажуть – мер Малецький   

У Кременчуці сьогодні – перерва в скандалі виконкому, головна тема якого: непрацюючі дошкільні заклади міста й діти, які не можуть відвідувати дитячі садки.

Перерва, бо мова про відновлення утеплення за кредитні кошти в дитячих садках.

І тут уже новий підрядник, якого звати Іван Вагнер, займатиметься енергомодернізацією. Чоловік, а фірма його працює, обіцяє вже до середини грудня завершити всі роботи з утеплення дошкільних закладів Кременчука.

Натомість депутати міськради зможуть дізнатися, на що саме планується витратити 10 мільйонів кредитних євро, за рахунок яких ці роботи оплачуються.

Це день сьогодні в Кременчуці такий, коли в обід до міськвиконкому прийшли молоді мами з дітьми у великій кількості й усі разом, якраз в обідню перерву, почали гукати разом: мер, виходь.

Питання в жіноцтва нашого міста та малих дітей було одне – чому міський голова закрив дитячі садки. Й приклад там – ось же дошкільний заклад №18 через епопею з утепленням не працює аж із серпня.

Далі слід сказати, що в мера Малецького серце не витримало, коли його гукали.

Люди гукали його тричі й на четвертий раз він до них вийшов, а вже після спілкування з мамами та дітьми наш градоначальник завітав на засідання депутатської комісії.

Тобто особливого засідання, а більшість місцевих депутатів–слуг народу та «замайбутників» його проігнорували, і не було.

Однак у міськвиконком прорвалися представники ЗМІ з телекамерами й прийшла делегація батьків дітей.

Отже, винуватець події, через якого в місті – всі пристрасті, наш мер Малецький сказав таке.

Перше – до 12 грудня весь ремонт буде завершено. «Так, Іван? (а це новий підрядник)», - запитав мер і додав, що він під цим твердженням підписався і це обіцяв на мітингу людей.

Іван відповів – "так".

Далі ще більше і це справді сенсація - депутати Кременчуцької міської ради зможуть подивитися на  кредитний контракт про утеплення, за яким місто повертатиме зі свого бюджету кошти (10 мільйонів євро) аж до 2028 року.  

А це – побачити - написано в контракті на виконання роботи з енергомодернізації – вже великий прогрес, бо документ від обранців кременчужан у мерії засекретили.

Але з сьогоднішнього дня все зміниться. Наш міськвиконком, особливо після останнього мітингу матерів з дітьми, – вже відкритий і прозорий. І навіть кредитні угоди нашої мерії, які мало кому показують, – зроблять несекретними.

Про що слід додати – свій виступ міський голова Малецький комбінував з переконаннями про корисність утеплення, але з цього приводу йому ніхто й ніколи не заперечував.

Основні претензії, які були, – це роботи із заміни вікон та утеплення стін у дошкільних закладах, які почали, але покинули й усе літо ніхто й нічого не робив.

Тепер же все має змінитися. І так само відкриється дошкільний заклад №18 й інші теж, де після малого ремонту, а при заміні вікон порушено все, тепер потрібен ремонт великий. Хто його робитиме – самі батьки чи залучені будівельники, в міськвиконкомі ще розкажуть.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация