У Кременчуці сьогодні – страждання проти скорочень. Медпрацівники відстоюють наркодиспансер

496 0
У Кременчуці сьогодні – страждання проти скорочень. Медпрацівники відстоюють наркодиспансер

У Кременчуці сьогодні – актуальна подія. Її зміст, повідомляють наші джерела – обідні  збори трудового колективу лікарів місцевого наркологічного диспансеру, які потрапляють під скорочення через відсутність підписаного адміністрацією закладу договору про медичні гарантії

Мова про відомий наш заклад, що на вулиці Ціолковського, який сьогодні обласні чиновники зібралися реформувати.

Тож перший крок з цього приводу зробили самі лікарі та медичні працівники, які у кількості 36 осіб підпадали під скорочення. А на допомогу в цій справі – зберегти робочі місця лікарі погукали депутатів Полтавської облради Сазонова та Олексюка. Й останні обіцяли їм допомогти.

Далі слід сказати – чому кременчуцький наркодиспансер закривають й тут головне  пояснення – одне. По перше – це гроші. По друге - у Полтаві таких диспансерів, зразка кременчуцького - два і відповідно наш в цьому переліку є зайвим. Єдине питання, а закривається стаціонар та кабінет медичних оглядів на стан сп’яніння – невідомо, хто цією справою буде займатися далі.

Також у кременчуцьких медиків є додатковий аргумент – вони обслуговують ще й Горішні Плавні  та великий Кременчуцький район.

Далі – відповідь на запитання: чи потрібна нашому місту така установа взагалі, бо ми знаємо про серйозний  розвиток наркоманії у Кременчуці, але мало хто бачив прихильника наркотиків, який би поборов цю звичку. Й  відповідь тут одна – навіть якщо ці медики врятують одну людину з сотні, то робота їх корисна.  

Останнє – це про висновки: буде чи не буде збережено кременчуцький наркодиспансер. Це питання вирішуватимуть у Полтаві до цієї п’ятниці. А вже перед вихідними ми почуємо про долю цього закладу, в якому сподіваємося, залишиться його корисна для міста та людей складова.

Фото - наших колег з "КГ"

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация