В уряді визначилися куди записати «Кременчукгаз». Але краще б туди записали наш виконком

953 0
В уряді визначилися куди записати «Кременчукгаз». Але краще б туди записали наш виконком

В адміністрації приватного "Кременчукгаз" не вийде підвищити вартість розподілу газу ні в тричі , як планували спочатку, ні в четверо, як запланували після спочатку запланованого.

Причина не втілення в життя пекучих намірів наших газовиків, про які було оголошено минулого тижня  – Рада Національної безпеки та оборони.

Й це останні повідомлення з РНБО, де надали уряду та обласним адміністраціям спеціальні доручення з приводу нинішнього опалювального сезону.

Серед доручень – питання про встановлення мораторію на тарифи з розподілу вартості газу та електроенергії. Тобто, запит Кременчукгазу по подорожчання вартості розподілу вчетверо буде проігноровано, що не позбавляє місцевих газовиків від обов’язку дивитися за справністю газових мереж нашого міста.

Далі про наш міськвиконком, де у нас сидить міський голова Малецький та бригада його заступників.

Й тут мова вже про їхні вже дійсно антиурядові рішення, коли уряд та Президент гальмують подорожчання компослуг як можуть, а у мера Малецького, роблять все навпаки.

Тож якщо не так давно ми стали свідками , як у Кременчуці за ініціативи пана мера вартість вивезення сміття стала рекордною в Україні, то тиждень тому наш градоначальник Малецький разом з Кременчукводоканалом підвищили вартість технічної води для підприємств, в тім числі і теплоенергетики.

І тут є одне запитання – для чого це робиться, якщо ми бачимо, що ось представники  вищої влади намагаються робити все навпаки й  стримують зріст цін? Натомість у Кременчуці навпаки – робиться все, аби ці ціни підвищити.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация