Як вплине на стан здоров'я щоденне вживання кориці

430 0
Як вплине на стан здоров'я щоденне вживання кориці

Дослідження показують, що з регулярним вживанням кориці асоціюється ряд ефектів, які впливають на загальний стан здоров'я.

Силу прянощів і їх оздоровчий потенціал вміли цінувати ще в Стародавньому Єгипті. Одна з найпопулярніших і затребуваних у сучасній кулінарії — кориця — також неодноразово ставала об'єктом наукових досліджень.

Що може відбуватися з організмом, якщо щодня з'їдати щіпку кориці?

Рівень холестерину

Регулярне вживання кориці може позитивно впливати на вміст холестерину в крові, забезпечуючи профілактику його підвищення. Сполука кориці, коричний альдегід, здатна блокувати ферменти в організмі, які виробляють холестерин, тим самим зменшуючи кількість жиру в кровотоці. Одне дослідження показало, що рівень загального холестерину, холестерину ЛПНЩ і тригліцеридів у крові може знижуватися після прийому кориці.

Стан порожнини рота

Кориця здатна не лише маскувати неприємний запах з рота. Вона також може знищувати бактерії в роті, перешкоджаючи розвитку карієсу. Склад з декількох паличок кориці, настояних на гарячій воді, можна використовувати як натуральний ополіскувач для рота, причому він буде діяти саме як антибактеріальний засіб.

Апетит

Використання кориці допомагає контролювати кількість споживаної їжі. Згідно з дослідженням, кориця, що додається у страви, дозволяє швидше відчувати насичення і довше зберігати ситість.

Головний мозок

Наявні дані свідчать, що щоденне вживання кориці знижує ризик розвитку недоумства. Її компонент, коричний альдегід, у поєднанні з епікатехіном може запобігати утворенню так званих тау-білків у головному мозку, що викликають хворобу Альцгеймера.

Травлення

Кориця позитивно впливає на стан кишкової флори, допомагає за наявності метеоризму. Завдяки зігріваючому ефекту щоденне вживання кориці також може стимулювати кровообіг і транспортування кисню, що є важливим для гарного здоров'я шлунково-кишкового тракту.

Будьте обережні! Занадто велика кількість кориці може провокувати різні проблеми - від подразнення шкіри до прискореного серцебиття. Вживати більше двох грамів на день не рекомендується.


Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация