Не луснуть. Кременчуцькі чиновники-мільйонери не відмовляться від допомоги з бідності – мер Малецький

614 0
Не луснуть. Кременчуцькі чиновники-мільйонери не відмовляться від допомоги з бідності – мер Малецький

Кременчуцькі чиновники продовжать отримувати всі можливі види допомоги з міського бюджету – на оздоровлення, на вирішення матеріальних питань… навіть якщо кількість особистих автомобілів, квартир, землі в них перевищуватиме всі межі розуміння.

Натомість пристрасть до грошей нинішніх вітчимів Кременчука – мера Малецького та його восьми заступників, буде однією з ознак нашого нинішнього життя.

Й це запитання представників ЗМІ до очільника нашого міста сьогодні.

Одне з таких – ось типовий кременчуцький мільйонер-бізнесмен, п’ятий заступник мера Кременчука на прізвище Кравченко, власник величезного котеджу та трьох автомобілів, отримав з бюджету ще десятки тисяч гривень допомоги на вирішення соціально-побутових питань.

А ось жителі нашого міста, які доглядають за батьками-інвалідами і яким місто не сплачує по 2,2 тисячі гривень за догляд. А ось пенсіонери нашого міста, яких наш очільник позбавив безплатного проїзду в тролейбусах. І таких ось – три мільйони.

І, звісно, цікавить одне – наскільки наш очільник з цими виплатами своїм заступникам-мільйонерам чинить правильно?

Цікава відповідь на це Віталія Малецького. Законом йому та його заступникам передбачені виплати допомоги на оздоровлення й вирішення матеріальних проблем… Тож вони їх і отримуватимуть, не дивлячись ні на що. Тобто це – принцип.

Про те, що законом передбачена така ж допомога й решті жителів Кременчука, мер згадувати не став.


Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация