Мер Малецький закрив справу попередників. Якщо є можливість дати заробити друзям на бюджеті

389 0
Мер Малецький закрив справу попередників. Якщо є можливість дати заробити друзям на бюджеті

Кременчуцький міський голова Віталій Малецький поставив хрест на починанні колишніх очільників мерії, які намагалися економити витрати бюджетних коштів і для такого збільшували можливості комунальних закладів.

І це нова ініціатива нашого очільника – чиновник та його вісім заступників сьогодні прийняли рішення про продаж обладнання Кременчуцької міської дитячої лікарні.

Обладнання, яке продається, – це великі пральні машини, віджимальні машини й усе інше, що потрібне для дезінфекції білизни в міських медичних закладах.

Таку ініціативу свого часу втілив у життя колишній перший заступник мера Кременчука Онищенко. Зміст того, що зробив реальністю, – в міських лікарнях перестали прасувати білизну, але все робили в одній і великій.

Нині цю одну й велику продають і це зрозумілий крок нашого мера.

З того, що є сьогодні, – ці справи в нас сьогодні передаються на виконання товаришам нашого градоначальника, які натомість за надані послуги отримують гроші з міського бюджету. Далі просто запитання – чи потрібно все це віддавати на аутсорсинг, а якщо потрібно, то чи справді слід віддати все його друзям?

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация