Підставляємо бюджетне плече родинному бізнесу наших нардепів. Встановлюємо завищену вартість тепла для лікарні

349 0
Підставляємо бюджетне плече родинному бізнесу наших нардепів. Встановлюємо завищену вартість тепла для лікарні

Кременчуцький міський голова Віталій Малецький та бригада його восьми заступників надалі підставить бюджетне плече бізнесу родини нардепа Мовчана. Й мова про встановлення тарифу на тепло для підприємства «Софт енерджі», котельня якого в дитячій лікарні постачає тепло лікарні "Кременчуцька", міській дитячій лікарні та медичному коледжу.

За тим, що прийнято в рішенні, – надалі вартість тепла в цьому випадку складатиме 90 відсотків від того, що визначено для котелень, які використовують газ за ціною 16800 гривень за куб без розподілу.

Чому саме вартість кубічного метра дров прирівняли до підвищеної вартості одного кубічного метра газу, на засіданні виконкому особливо не пояснювали. Також жодних розрахунків, які мали пояснювати подорожчання дров, – мер Малецький не наводив.

Єдине, що прозвучало, – ось у Полтаві порахують середньозважену вартість кубометра дров і тоді кременчуцьку ціну відкорегують.

Щодо прийнятого рішення стосовно дитячої лікарні (котельня Шаповалова-Мовчана), то за ним, слід так розуміти, ця котельня стала в одну мить удвічі прибутковішою, ніж була до цього.


Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация