Мер Кременчука Малецький проведе коронавірусне стажування молоді. Довідка в Дії про вакцинацію не потрібна  

424 0
Мер Кременчука Малецький проведе коронавірусне стажування молоді. Довідка в Дії про вакцинацію не потрібна  

Кременчуцькі чиновники, які через карантин при жовтій зоні перевели всі заклади освіти, в тім числі початкову школу та музичні школи, на дистанційне навчання, оголошують про плани активізувати поширення епідемії коронавірусу в місті.

Й такий внесок у поширення коронавірусу, який ініціює особисто мер Кременчука Малецький, матиме форму стажування молоді в міськвиконкомі. Сам захід, за рішенням міськвиконкому, відбудеться попри всі заборони та обмеження карантинної зони.

За тим, що повідомляється, – діти перебуватимуть у закритих кабінетах мерії з 30 листопада по 7 грудня. З огляду ставлення міського голови Кременчука Малецького до нинішніх подій з коронавірусом – від учасників стажування не вимагатимуть щеплень, як це буває при відвідуванні дітьми закордону, однак діти в закритих приміщеннях будуть у захисних масках.

Про що слід додати – офіційно вважається, що більшість чиновників нашої мерії, а мова про 80 відсотків, уже вакциновано. Винятком, однак, є сам міський голова та його підлеглі, які вважають, що в них є антитіла до хвороби, на яку вони перехворіли рік тому.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация