Вчені довели, що вживання горіхів не провокує набір зайвої ваги

269 0
Вчені довели, що вживання горіхів не провокує набір зайвої ваги

Гарні новини з приводу всіма улюблених горіхів: дослідження показало, що помірне їх вживання не може призвести до збільшення ваги.

Людям подобаються різні горіхи від мигдалю та арахісу до кеш'ю або волоських горіхів. І ось тепер дослідження підтвердило, що ці корисні для здоров'я продукти не призведуть до збільшення ваги. Ми знаємо, що у жмені горіхів 200 калорій, що становить 10 % від добової норми.

У зв'язку з цим виникає великий парадокс горіхів, який полягає в тому, що ці корисні продукти теоретично можуть стати причиною збільшення ваги, що шкодить здоров'ю. А все через те, що в них містяться жири. Однак дослідники з Університету Торонто довели, що ці чудові закуски в помірній кількості не призводять до збільшення ваги. Дослідження не виявило чарівної кількості, що вказує на те, скільки саме можна вживати горіхів, не ризикуючи погладшати. Але від 35 до 45 г на день навіть можуть призвести до втрати зайвої ваги.

Вживання горіхів у помірній кількості призводить до зниження ризику розвитку серцево-судинних захворювань і навіть гемоглобіну А1С, що визначає рівень цукру у крові з плином часу. Він є індикатором ризику розвитку діабету. Ось чому нам обов'язково варто насипати в тарілку трохи горіхів щодня і ласувати ними між основними прийомами їжі.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация